Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie ukrywam że mocno mi ciśnienie podnieśli. Mieliście może taki przypadek z SS?

To jest jeden z zarzutów jakie mam na sprawie ;) jak widzę nie zaniechali tego . Będę wdzięczny za za ewentualna kopię tego maila...

Mam coś podobnego

Moja  fotografia kulinarna  :D  Nasza nowa strzelnica w Gdyni, nówka nie śmigana ;) W Gdańsku też mamy strzelnicę ;)

"Największą podatność na manipulację wykazują osoby mało inteligentne, a którym zarazem wmówiono, że są świetnie wykształcone." CGJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Czy mogę ja również wysyłać oczerniające posty, artykuły i mejle firmę SS i jej techniki pozycjonowania?

Przygotuję chyba listę ich klientów i podobny mail , tym bardziej, że oni używają zamiast SWLi Systemu Wymiany Śmietników ;)

Macie to co macie nie nagłaśniając tych spraw i bojąc się ich klauzyperdów ..

Nie wspominając o tym jak to niektórzy kwitowali takie działanie "modelem biznesowym" ....

Moja  fotografia kulinarna  :D  Nasza nowa strzelnica w Gdyni, nówka nie śmigana ;) W Gdańsku też mamy strzelnicę ;)

"Największą podatność na manipulację wykazują osoby mało inteligentne, a którym zarazem wmówiono, że są świetnie wykształcone." CGJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by listę klientów SS zdobyć

To jakiś problem ? ;)

https://www.google.p... sunrise system (i podobne)

a tutaj w każdym miejscu większa ich ilość ;)

https://www.glos-pila.com.pl/

https://www.rafalszumilas.pl/

https://www.firma-finanse.pl/

https://www.bezpieczneprowadzenie.pl/

https://www.projekt-venus.pl/

https://www.medytacja-chrzescijanska.pl/

https://www.czarnilaskowice.pl/

a pisać można tak :

Chciałbym także zachęcić Panią do weryfikacji obecnego pozycjonowania.

Domniemuję, że Państwa usługodawca wykorzystuje tzw. Strony przejściowe

tworzone dla robotów wyszukiwarek a nie dla uzytkowników internetu

co jest metodą pozycjonowania niezgodną z polityką Google, mogącą grozić

wykluczeniem domeny z wyszukiwarki.

Moje wnioski płynę z analizy Państwa profilu linkowego, gdzie linki do

Pańswa witryny pochodzą, ze źródeł o niskiej jakości merytorycznej

tekstu wyglądającej na to jakby zostały stworzone pod roboty

wyszukiwarek co może być uznane za łamanie wskazówek i wytycznych

Google dla webmasterów i może skutkować wykluczeniem domeny z wyszukiwarki.

polecających znalazłem, m.in.

tutaj lista paru linków (łatwo znaleźć)

W celu wyjaśnienia ewentualnych niejasności zapraszamy na forum PiO

Tutaj link do PiO

na którym zgromadzeni specjaliście z chęcią udzielą Państwu odpowiedzi na

wszelkie nurtujące Państwa pytania ...

Moja  fotografia kulinarna  :D  Nasza nowa strzelnica w Gdyni, nówka nie śmigana ;) W Gdańsku też mamy strzelnicę ;)

"Największą podatność na manipulację wykazują osoby mało inteligentne, a którym zarazem wmówiono, że są świetnie wykształcone." CGJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj w każdym miejscu większa ich ilość ;)

Beer - przykro mi ale chyba tracę szacunek do Ciebie. Rozumiem że walczysz z SS ale wystawianie cudzego zaplecza to już trochę nie fair, a wystawianie klientów konkurencji odbije się głównie na klientach a dopiero później na SS. Było na pio kilka wątków gdzie ktoś wystawiał zaplecze i zaraz post został usuniety - mam nadzieję że go edytujesz zanim ktoś to usunie.

Szkoda że wykorzystujesz forum do swojej prywatnej wojny

z Google: "opinie o sunrise system": ten wątek jest na 3 miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że walczysz z SS

Guzik rozumiesz, "walczyłbym" nawet z Tobą jakbyś tak samo postępował.

Szkoda że wykorzystujesz forum do swojej prywatnej wojny

Jak wyżej

Ja rozumiem "syndrom własnego nosa i tyłka" i doceniam uwagi ale nie za bardzo szczerze mówiąc lubię jak ktoś nazwijmy to delikatnie "nadinterpretuje" fakty.

Moja  fotografia kulinarna  :D  Nasza nowa strzelnica w Gdyni, nówka nie śmigana ;) W Gdańsku też mamy strzelnicę ;)

"Największą podatność na manipulację wykazują osoby mało inteligentne, a którym zarazem wmówiono, że są świetnie wykształcone." CGJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer - przykro mi ale chyba tracę szacunek do Ciebie

I jeszcze jedno szanowny kolego, dzięki moim wcześniejszym publikacjom w temacie "uprzejmie donoszę" (za które jak to sugerujesz mam prywatną wojenkę z SS) Twoi klienci nie dostaną już informacji o "nielegalnych metodach" a jedynie o "domniemuję" ...

Różnicę w efekcie oddziaływania na klienta konkurencji też Ci mam tłumaczyć czy nie muszę ?

PS

nie wymagam szacunku od osób stojących z boku i posługujących sie zasadą "co mnie to obchodzi" ...

Moja  fotografia kulinarna  :D  Nasza nowa strzelnica w Gdyni, nówka nie śmigana ;) W Gdańsku też mamy strzelnicę ;)

"Największą podatność na manipulację wykazują osoby mało inteligentne, a którym zarazem wmówiono, że są świetnie wykształcone." CGJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem tkwi w tym że Ty na całą sprawę patrzysz kalo pozycjoner a ja jako klient firmy pozycjonerskiej. Jak widze taki watek to nie tracę zaufania do firmy SS ale do całego środowiska. Skąd mogę wiedzieć że za 3 miesiące ktoś nie wywlecze innego zaplecza innej firmy na światło dzienne tylko po to żeby dopiec tej firmie.

Ja rozumiem "syndrom własnego nosa i tyłka" i doceniam uwagi ale nie za bardzo szczerze mówiąc lubię jak ktoś nazwijmy to delikatnie "nadinterpretuje" fakty

Syndrom własnego nosa i tyłka odnosi się do ciosów poniżej pasa żeby udowodnić swoją rację w obliczu zbliżającego się procesu ?

Jeśli chcesz podeślę Ci na PW kilkaset podobnych zaplecz - podasz je na światło dzienne?

Nie ma moich klientów - ja się nie zajmuję pozycjonowaniem innych stron - mi wystarczy że pozycjonuję swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem tkwi w tym że Ty na całą sprawę patrzysz kalo pozycjoner a ja jako klient firmy pozycjonerskiej.

Myślę, że problem tkwi w tym, że nic nie rozumiesz, zero, null, także zostań klientem SS podpisz umowę na pozycjonowanie z frazami jakie Ci wcisną. Po dwóch latach wróć i porozmawiamy jak "klient z klientem" ...

Nie ma moich klientów - ja się nie zajmuję pozycjonowaniem innych stron - mi wystarczy że pozycjonuję swoje.

Wobec tego dalsza rozmowa ma sens po skorzystaniu z mojej propozycji zawartej w tym poście ;)

Moja  fotografia kulinarna  :D  Nasza nowa strzelnica w Gdyni, nówka nie śmigana ;) W Gdańsku też mamy strzelnicę ;)

"Największą podatność na manipulację wykazują osoby mało inteligentne, a którym zarazem wmówiono, że są świetnie wykształcone." CGJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że walczysz z SS ale wystawianie cudzego zaplecza to już trochę nie fair,

Przecież twierdzą, że są tacy white hat więc w czym problem? Beer po prostu pokazuje te zaplecze, by ich pochwalić, a przynajmniej na to by wskazywało to, co oni mówią sami o sobie (bądź piszą na stronie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności