Skocz do zawartości

AdSense - Raporty


kondi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie dotyczące Raportów, mianowicie, kiedy przy wyswietlaniu Raportów, zaznaczyłem : Aktywne Kanały URL pojawiła sie suma z wszystkich kanałów, załózmy - 1$

Jednak jesli zaznacze Aktywne Kanały URL oraz Aktywne Kanały Spersonalizowane, suma z wszystkich jest załózmy 2$.

Która wiec suma, jest "saldem" AdSense ?

Dziekuje za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox, u mnie to samo, zawsze różnica. aczkolwiek zrezygnowałem z kanałów URL na rzecz tylko spersonalizowanych. i ogólna suma jest zawsze większa niż suma spersonalizowanych :)

jakby to zsumować z kilku dni np. suma 100$ daje mi w spersonalizowanych ok. 70$ ;)

liczy sie ta główna (dane skumulowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox, u mnie to samo, zawsze różnica. aczkolwiek zrezygnowałem z kanałów URL na rzecz tylko spersonalizowanych. i ogólna suma jest zawsze większa niż suma spersonalizowanych :)

jakby to zsumować z kilku dni np. suma 100$ daje mi w spersonalizowanych ok. 70$ ;)

liczy sie ta główna (dane skumulowane).

#1 Kiedy wybieram opcje : Dane Skomulowane w Raportach i zaznaczam wszystkie kanały, czyli URL + spersonalizowane, wowczas saldo rachunku wynosi 2x anizeli w przypadu wybrania opcji Dane Kanału. I to jest to wlasnie wlasciwe saldo mojego rachunku (dane skomulowane z zaznaczeniem w/w) ?

#2 Jesli jednak wybieram opcje : Dane Skomulowane, ale nie zaznacze kanałów : URL+spresonalizowane, wowczas saldo jest 2x mniejsze.

Ktore jest wlasciwie :/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie.. czytac ze zrozumieniem.. k.. mnie bierze jak czytam coś takiego..

xinn przeliteruj sobie zdanie:

zawsze różnica. aczkolwiek zrezygnowałem z kanałów URL na rzecz tylko spersonalizowanych. i ogólna suma jest zawsze większa niż suma spersonalizowanych

kondi ile masz lat?

#1 Kiedy wybieram opcje : Dane Skomulowane w Raportach i zaznaczam wszystkie kanały, czyli URL + spersonalizowane, wowczas saldo rachunku wynosi 2x anizeli w przypadu wybrania opcji Dane Kanału. I to jest to wlasnie wlasciwe saldo mojego rachunku (dane skomulowane z zaznaczeniem w/w) ?

JAK ZAZNACZYSZ DANE SKUMULOWANE TO PRZECIEŻ NIE DA SIĘ ZAZNACZYĆ KANAŁÓW (bo jak zaznaczysz to automatycznie przerzuca cię na opcję dane kanału), więc co za głupoty piszesz...

twoje saldo to DANE SKUMULOWANE i koniec. #-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey okey, bez nerwów. Nie wiem co Ty na codzien porabiasz, ale ja oprocz 10 godzinnej pracy, populadniami staram sie u3mac 3 strony WWW i 2 fora, gdzie jedno z nich jest deko wieksze od tutejszego, i uwierz mi, ze skacząc z miejsca na miejsce, można coś przeoczyć. Wiesz, w Panelu Admina jest taka opcja : usuń usera, jak Cie tak bardzo tłoczą moje pytania, to po prostu wybierz : "kondi" i kliknij w "usuń" :cry:

Ile mam lat ? 5. Głupie pytanie, głupia odpowiedż :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondi przejrzyj sobie ostatnich swoich 10-20 postów...

EOT.

ps. ale masz racje.. jestem przepracowany (dzisiaj te p*** płatności robiłem i nadal mnie krew zalewa) i chyba powinienem dać sobie spokój z odpisywaniem przez jakiś czas...

idę pobawic się z kotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xinn, widzisz a u mnie jak w podanym przykładzie jest to różnica ok 30$ na 100$ sumy. sporo. kanały tylko spersonalizowane (dlatego zmieniłem z URL bo myslałem, że te przekłamania to kwestia własnie kanałów URL).

co do kota: mojej kici właśnie co obcinałem więc nie ma obaw... kot jest spokojny i mozna sie przy nim odprężyć, poza tym kot uczy człowieka cierpliwości a tej mi zdecydowanie brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności