Skocz do zawartości

Przyjazne URL - ktoś pomoże ?


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem czytałem juz kilka artykułów na ten temat, jednak nie mając pojecia o PHP nie jestem w stanie tego sam wykonać dlatego prosze o pomoc.

A skoro juz się odezwałeś :) to czy mógłbyś napisać kod, który mam wstawić w indexie i .htaccess ?

please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem, dlaczego nikt nie chce pomoc ? Wszyscy podają tylko linki do artykułów, z których i tak ciężko mi cokolwiek wywnioskować, gdyż nigdy w życiu nawet nie zacząłem uczyć się PHP.

Skoro to takie proste to dlaczego nie pomożesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nikt nie ma czasu. człowieku opamiętaj się! Wielu z nas siedzi przy kompach po 12-18 godzin dziennie i na prawdę mamy już ich dosyć. A ty chcesz aby za ciebie odwalic brudna robotę. I tak dostałeś kupe linków i wskazówki co zrobić. Tak więc czas na php. kup dobrą książkę ew. dobry kurs z sieci, manual w łapę i działaj. Myslisz, że my to urodziliśmy się ze znajomością php/sql etc? Ja sam miesiąc temu na temat rewrite niewiele wwiedziałem. ale internet to potęga - zadajesz pytanie i masz odpowiedz (pytasz w googlu - znajdujesz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nikt nie ma czasu. człowieku opamiętaj się! Wielu z nas siedzi przy kompach po 12-18 godzin dziennie i na prawdę mamy już ich dosyć. A ty chcesz aby za ciebie odwalic brudna robotę. I tak dostałeś kupe linków i wskazówki co zrobić. Tak więc czas na php. kup dobrą książkę ew. dobry kurs z sieci, manual w łapę i działaj. Myslisz, że my to urodziliśmy się ze znajomością php/sql etc? Ja sam miesiąc temu na temat rewrite niewiele wwiedziałem. ale internet to potęga - zadajesz pytanie i masz odpowiedz (pytasz w googlu - znajdujesz).

Nie zamierzam się uczyć czgos co mnie nie interesuje.

Spoko, dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nikt nie ma czasu. [...] i na prawdę mamy już ich dosyć

Święta prawda

gdyż nigdy w życiu nawet nie zacząłem uczyć się PHP

Najpierw sprawdź, czy twój serwer obsługuje rewrite. (Jeśli nie wiesz jak, to napisz do admina albo sprawdź w jakiejś ofercie).

Jeśli nie obsługuje, to też jest rada.

POCZYTAJ

Nie zamierzam się uczyć czgos co mnie nie interesuje.

Niezły tekst :mrgreen:

Ja nic wcześniej nie robiłem w PHP, a jak musiałem zrobić przyjazne URL bez rewrite to sobie SAM poradziłem. Zobaczyłem jaką składnię mają potrzebne mi funkcje i gotowe.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam się uczyć czgos co mnie nie interesuje.

to juz przegiecie. to nie zawracaj nam xxxx, nas to tym bardziej nie interesuje.

dostales wędkę? dostałeś to idź łowić, a nie szukaj kogoś kto złowi za ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam się uczyć czgos co mnie nie interesuje.

to juz przegiecie. to nie zawracaj nam xxxx, nas to tym bardziej nie interesuje.

dostales wędkę? dostałeś to idź łowić, a nie szukaj kogoś kto złowi za ciebie.

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co to cytujesz [a tu powinny być odpowiednie epitety]?

Słuszna racja.. Jak nie chcesz się uczyć to nie zawracaj załodze **** [bezczelność ludzka nie zna granic].

Dawaj to do działu "Zlecenia" wyasygnuj odpowiednią kaskę i ci ktoś zrobi. A nie "suchym pyskiem" jeszcze sie nie podoba... Co za *****...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz się uczyć to nie zawracaj załodze ***

alogiczne.

Przecież gdybym sie chciał uczyć to bym nie prosił o pomoc, tylko sam bym to wykonał. A z Twojej wypowiedzi wynika że gdybym napisał że jestem chętny do nauki to być mi pomógł. Widzisz tu sens ?

Chyba lepiej że pisze szczerze i konkretnie.

Ok, nie przeszkadzam "ZAŁODZE" i opuszczam "POKŁAD"

P.S. "POKŁAD" = forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że większość z tych alogicznych załogantów tego forum zadaje pytania, pisze posty w celu uzyskania lub pogłębienia wiedzy na określony interesujący ich temat aby mogli to wykonać samemu. Nikt nie czeka tak jak ty na gotowe rozwiązania.

Jeśli nie jesteś panie logiczny zainteresowany nauka to daj post do działu zlecenia. Może ktoś podejmie się tego po ustaleniu warunków a może nawet w ramach doskonalenia swoich umiejętności za free.

Poza tym przedmówcy pomogli ci w tym podając stosowne linki. A, że ty nie masz pojęcia o tym co chcesz do tego nie wykazujesz najmniejszej chęci tego zmienić wiec dla takich jak ty jest dział "ZLECENIA". Zachowasz czyste rączki, od brudnej roboty znajdzie się ktoś inny.

P.S. Tak najlepiej się zastosuj do tego co sam napisałeś.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności