Skocz do zawartości

Jaka będzie szybkość indeksacji stron prawie 100% content


sensor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - czy ktoś ma doświadczenia. Każda strona inna, raczej trudno powtarzalna, sens jest.

Druga sprawa jaki sposób rozprowadzenia jest najlepszy: site map do wszystkich, czy grupami z różnych stron??

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi po 3 dniach łyknął 8 tys. zupełnie róznych stron, potem dołozył jeszcze 3 tys. jak dobrze polinkujesz i nie ma za duzo kategorii to pojdzie szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkwałem tylko do site map, był po 24h po następnych wszedł na 2. Site map wygląda tak: przeejdź do strona 1, ... (resztę można się domyślić :lol: ) . Na site dałem na początek 56 stron (mógłbym dać kilka tysięcy a może i dużo więcej ale nie chcę połoszyć bota). Czy jest sens dawać na stronach linki do następnych? W jakich proporcjach?

to znaczy wszystko jednopoziomowo ;) w jednej kategorii

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze polinkujesz i nie ma za duzo kategorii to pojdzie szybko

I mało linków wychodzących do innych stron.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doswiadczenia wynika, ze warto dac linki z innej domeny na duzej ilosci stron , 3500 tys stron zaindeksowanych za jednym zamachem ( trzeba bylo poczekac z tydzien na reindeksacje stron

z domeny linkujacej ) i czekam na reszte

Zobacz : https://www.mmdfactory.com/webcam (linki w prawym gornym rogu - 'Random Soft')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie weźmy się za konkrety!! :(

ile linków o jakim pr jest potrzebne by temat przebiegał sprwnie -no powiedźmy tydzień na 15 tys. stron?

Może ktoś ma chęć pohandlować przy okazji to jestem otwarty na wszelkie poropozycje.

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej z linkorow dowalic do rotacyjnej mapy :) i na czas indeksacji na podstronach powwalac mapy z linkamii do innych podstron moj rekord 8000 w jeden dzien i ok 50 podstron przez minute :) zaindexowalem 240000 w celach testowych a teraz patrze jak znikaja po usunieciu stronki

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności