Skocz do zawartości

Dobry grafik/programista


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym stworzyć listę sprawdzonych programistów i grafików. Wypisujcie tu namiary na zaufane osoby/firmy. Osoby z tego forum również mogą się polecać, nie uznam tego za brzydką reklamę :)

Ja nie polecam trawkastudio. W dni deadline kontakt sie urwal.

234x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii "grafik" niestety nie potrafię nikogo polecić :)

W kategorii "programista" mogę polecić siebie :)

A tak serio to temat raczej mało precyzyjny , bo grafik grafikowi nie równy już nie wspomnę o programistach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to temat raczej mało precyzyjny , bo grafik grafikowi nie równy już nie wspomnę o programistach

Poprostu polecajcie tych z którymi współpracowaliście i nie było problemu. Generalnie chodzi tu o dobry współczynnik jakości pracy do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grafików nieskromnie polecam swoją osobę ;) Współpracowałem/współpracuję m.in. z kilkoma osobami z forum.

Webdesign, poszczególne projekty graficzne, elementy na stronę czy bannery. Jest możliwość zoptymalizowanego cięcia projektów pod XHTML/CSS. Przystępne ceny.

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programista to zależy w czym ma pisać :) Jak ktoś siedzie w Javce albo w .NET i jest dobry to nie koniecznie będzie chciał pisać w PHP czy cobolu :)

ja osobiście uważam (skromnie :P), że jestem obeznany w programowaniu w języku Java (w tym JSP znajomość Spring, Struts, Hibernate), PHP plus webowe rzeczy takie jak xHTML, JS, CSS, AJAX itp. Dodatkowo znam (po prostu kiedyś pisałem parę pierdółek) większość rzeczy z .NET'a (C#, VB, ASP, ADO), ale unikam platformy .NET...

I w photoshopie coś zrobię choć braki w talencie plastycznym mam i rzadko wyjdzie mi coś ciekawego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to może ktoś napisać co to znaczy "odpowiednia cena", tzn. taka która spełnia współczynnik

Swojemu programiście PHP płacę 20zł netto na godzinę. Jest doświadczony i nie ma problemu z żadnym projektem. Niestety już mi nie wystarcza i szukam jeszcze jednej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności