Jump to content

giker

Forumowicze
 • Content Count

  901
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About giker

 • Rank
  Samuraj
 • Birthday 11/23/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dublin

Recent Profile Visitors

3,976 profile views
 1. Ja od siebie polecę The Big Bang Theory (Teoria wielkiego podrywu?), ale koniecznie bez lektora.
 2. http://www.wykop.pl/link/1066363/poczta-kw...a-niepotrzebna/ Też z dzisiaj. Piszą o znaku towarowym, a czepiają się słów "poczta kwiatowa". Jak na mój gust mogą spadać na drzewo.
 3. Problem jest z .top_bg_02 {width: 1280px;} w style.css (line 53) Footer ma tylko 1000px szerokości. Czyli problem występuje tylko u osób z viewportem mniejszym niż 1280px.
 4. Sprawdź http://snewscms.com/. Jeden z najprostrzych możliwych.
 5. Zainteresuj się PHPUnit i Selenium Server.
 6. Tylko strona główna na php.net nie działa.
 7. Mi Opera po przeładowaniu automatycznie ustawia stronę w poprzedniej pozycji. Można to ewentualnie zrobić z javascript, za każdym przesunięciem strony odczytać wartość i zapisać w ciastku, później w document.ready odczytywać wartość ciastka i ustawiać scrolla na tą wartość. Na pewno nic wspólnego to z php albo mysql nie ma.
 8. Fajna dyskusja, ale nikt nie zwrócił uwagi na to, że ta prędkość nie została przekroczona w próżni jak sugeruje tytuł tego wątku. Neutrina zostały wystrzelone z CERNU do oddalonego o 732km detektora Opera. One leciały sobie po prostu przez skały i wszystko inne co było po drodze.
 9. W tym co podałeś nie ma formularza - to jest tylko kod który obrabia dane z formularza. Nie wiem skąd jest ten kod, ale możesz to echo ubrać w HTMLa.
 10. Ja wczoraj testowałem jedną z naszych stron tutaj: http://www.webpagetest.org/compare I oto co dostałem po teście: Tak więc ja podziękuję
 11. Mogę prosić o kod dostępu? I przy okazji propozycja: Teksty w innych językach niż polski - myślę, że zainteresowanie byłoby duże
 12. Ja kiedyś dodałem latający bannerek z boku strony i całość (strona i banner) zamknąłem w diva z id="ad_wrapper" - każdy z adblokiem widział tylko pustą stronę z trójkątem do feedbacku Całe szczęście był ten feedback i po paru zgłoszeniach o pustej stronie doszedłem w końcu co było źle.
 13. Tutaj taki temat, a właśnie dzisiaj wpadłem na to http://thedailywtf.com/Articles/TwentyFour...Per-Intern.aspx Takiego pracowitego stażystę to złoto dostać
 14. Ja używam .eu i się sprawdza. Wystarczy w narzędziach dla webmasterów ustawić jako target Niemcy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy