Skocz do zawartości

Konkurs na pozycjonowanie strony


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

W rocznice systemu spontaniczne wasze spontaniczne pomysły uruchomiły konkurs na pozycjonowanie frazy.

Ogłaszamy konkurs na pozycjonowanie frazy "pozycjonowanie strony" nagrodą:

ASUS EEE PC 702

Dysk TWARDY 24GB

2048 Pamięci

KAMERKA

WiFi

Czytnik Kart Pamięci

920 Gramów Wagi!!!

WINDOWS XP Home Edition

 

Finał konkursu to 1 września.

Nagroda przypada dla osoby która uzyska najwyższe miejsce pod frazą"pozycjonowanie strony" jednocześnie konkursowa strona musi być podłączona do systemu przez min ostatnie 30 dni z włączonym monitoringiem fraz w systemie który to właśnie wyłoni listę zwycięzców.

Niebawem uruchomimy stronę konkursową na której będzie można sie oficjalnie zgłosić do konkursu.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gdybyś przeanalizował frazę, byś wiedział, ze każdy ma szanse :) a z tej frazy może 100 odziedzin jest dziennie z botami

Mnie dziwi jedno czemu sponsorujesz 2 takie same konkursy, ten e-weba i ten ogólny ?

Czy nie będą się kłócić te 2 sprawy ?

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukis nie musisz mieć zaplecza żeby wygrać ten konkurs, są do dyspozycji katalogi, precle czy inne wynalazki z których można korzystać darmowo :)

Zoozool ten konkursik to sponatan, zabawa, tutaj nikt nie zdobędzie tytułu mistrza w pozycjonowaniu 2008 ale może sobie wygrać laptopa i być pod fajną frazą na którą są zapytania ofertowe ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to z lekka bez sensu :) Jeśli pod uwagę bierzemy także strony które JUŻ istnieją pod tą frazą w google to nie ma sensu walczyć. Wystarczy ze zglosi sie teraz ktoś kto już jest w top10, zmieni title i podrzuci 30k z swl i pare z zaplecza i juz go nie wyprzedzimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. wystarczy wrzucic do systemu link do danej strony z nazwa "pozycjonowanie strony", nie musze wyswietlac linkow eweba u siebie pod tym adresem? :)

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kontekscie podlaczenie do systemu z włączonym monitoringiem fraz to:

1. dodanie linka z danym anchorem

2. zainstalowanie systemu eweb pod tym adresem

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności