Skocz do zawartości

AdWords vouchery


Carnagge

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie Google sypnęło pulą darmowych voucherów i ludzie je sprzedają np. 120 zł za 20zł, więc sporo na tym tracą. Tak sobie pomyślałem jakby zrobić w ten sposób - zamiast sprzedawać ustala się reklamę maksymalnie płatną i wszystko kieruje się na swoją stronę. Ludzie klikają a my mamy mega stawkę za klik ;) Da się zrobić w ten sposób, bo nigdy nie używałem AW?

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zasadnicze pytanie

Komu rozdaje, gdzie i jak?

Z tego co wiem to wszyscy użytkownicy adsense to dostali.

Carnagge - fajny motyw. :angry:

Też czekam aż ktoś się wypowie na ten temat.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, człowiek założy temat gdzie jest coś wspomniane o AW i od razu są oferty sprzedaży lub chwalenie się kto dostał kto nie zamiast udzielenia odpowiedzi na pytanie...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ludzie ogarnijcie się trochę...

Co do tematu. Myślę, że to bardzo dobry pomysł i wcale nie trudny do wykonania. Ja myślałem jeszcze o czymś innym ale nie wiem czy to możliwe ponieważ nigdy nie korzystałem z AW i nie wiem czy to możliwe do wykonania... a mianowicie myślałem aby aktywować kilka takich voucherów na jednym koncie... bo 10 x 120zł to 1200zł a to już wygląda ciekawie ;)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mianowicie myślałem aby aktywować kilka takich voucherów na jednym koncie... bo 10 x 120zł to 1200zł a to już wygląda ciekawie

a przypadkiem nie ma 1 vouchera na 1 nowe konto?

Ja też dostałe vouchera i zastanawiam się jak go wykorzystać, 2. konta adwords nie założę bo to nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności