Skocz do zawartości

Mailing


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dysponuje ktoś może treścią przekonującego mailingu na dowolny temat? Chodzi mi o tylko o wzór i co Waszym zdaniem powinno się tam znaleźć, by przekonać kogoś do wejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiem baldzo. Jeden z moich mailingów:

Stare/Nowe Forum!

Informujemy, że Forum FUMpel (Forum Ubezpieczeniowo-Motoryzacyjne) pod adresem www.szkody.lh.pl zostało przeniesione na nowy lepszy serwer oraz została zakupiona licencja najlepszego systemu forum jakim jest IPB. Obecnie nasze forum znajduje się pod adresem www.NaszeUbezpieczenie.pl

Zapraszamy serdecznie do testowania nowych możliwości forum.

Tą wiadomość kierujemy w szczególności do Rzeczoznawców, Biur dochodzenia odszkodowań, Prawników, Agentów ubezpieczeniowych i wszystkich zainteresowanych tematem. Na forum znajduje się dużo zapytań typu:

Gdzie znaleźć rzeczoznawcę z mojej miejscowości?

Kto mi pomoże przy odzyskaniu odszkodowania?

Gdzie mogę się ubezpieczyć?

Te i inne pytania można znaleźć na naszym forum. Napisz parę postów na naszym forum a reklamę daj w podpisie - w ten sposób przy każdym napisanym poście masz darmową i bardzo skuteczną reklamę.

Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany większą współpracą to zapraszamy na e-maila. Postaramy się wziąć pod uwagę każdą propozycję współpracy. Pamiętajcie jesteście tutaj naszymi specjalnymi gośćmi, a być może współtwórcami. Dla najbardziej aktywnych czekają tytuły Moderatora i wiele wiążących się z tym bonusów.

A może sam miałeś szkodę?

Towarzystwo Ubezpieczeń dało odmowę?

Za mało wypłacili?

Gdzie jest najtańsze OC?

Gdzie jest pewna ochrona AC?

Ubezpieczenie mienia!

Ubezpieczenia na życie!

Te i wiele innych problemów zostało poruszone na naszym forum. Tylko u nas najlepsze i CAŁKOWICIE DARMOWE porady! Nie wierzysz? Załóż temat i sprawdź - u nas jesteś gościem mile widzianym.

Pamiętaj nowy adres to www.NaszeUbezpieczenie.pl

Zezwalamy na darmowe reklamy w podpisie/sygnaturce. Jest to najskuteczniejsza reklama na forum, gdyż pojawia się z każdym waszym postem.

Ale to nie koniec atrakcji. Dla pierwszych stu osób które napiszą 30 postów dajemy specjalną rangę VIP. Ranga ta zezwala na wejście do ukrytego działu gdzie znajdują się najbardziej wartościowe materiały oraz gotowe formatki wszelkich odwołań i pism (wystarczy zmienić dane). Po rozdaniu 100 rang VIP jedyną późniejszą możliwością otrzymania tej rangi będzie jej zakup przez SMSa.

Czekamy na ciebie serdecznie zapraszając do naszych skromnych progów.

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij rowniez o dobrym temacie wiadomosci.

Zaciekaw potecjalnego odbiorce.

Link zamiesc gdzies na poczatku wiadomosci - ludzie maja to do siebie, ze w linki klikaja jak automaty.

Pseudo prawniczo-handlowy belkot odstrasza - troche luzu, zaciekawienia..

Ja czasem przeczytam jak jest jakis ciekawy konkurs z nagrodami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w temacie wklejam tytuł strony

To chyba jedna z najgorszych opcji. Wyjątkową uwagę trzeba skupić właśnie na tytule i na tym, co się wpisuje w nadawcy. Grafika zaś powinna ograniczyć się do logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tytuł, odpowiednia grupa odbiorców, zwięzły i ciekawy tekst maila treściwy i z humorem i nie w formie spamu, mało grafiki. Tekst nie pisany ciurkiem ale np co 3 zdania <br /> np

jakiś tekst

jakiś tekst

jakiś tekst

itd

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności