Skocz do zawartości

[poszukiwany] Zagraniczny, blisko, nie za drogi pod forum SMF.


Exclusiv3

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję czegoś pewnego poza granicami naszego kraju.

Miejsce 15 GB

Limit transferu 50 - 60 GB

PHP, MySQL

CRON, CGI, PERL

mod_rewrite - takie minimum :)

Zależy mi na dobrej cenie.

PS zagraniczny w sensie firma za granicą jak i dc

______________

mam coś ciekawego ale nie da rady podpiąć swojej domeny(którą już trochę mam) - one.com - dają rok za free 1 GB miejsca i reszta nielimitowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę zależy mi na hostingu typu Shared, gdzie sobie płace - wymagam. A nie żebym się martwił o confing serwera. Też żebym nie musiał wydawać kupy kasy do 200 - 300 rocznie. Serwis jest non-profit (ma charakter warezowy - nie mam zamiaru zarabiać na czyjejś pracy) Więc proszę wziąć pod uwagę cenę. Przesiedziałem już kupę czasu przed monitorem i gubię się w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, będzie ciężko. Odchudzę maksymalnie skrypt i profile użytkowników. Zobaczę wtedy ile to będzie żarło.

Witam,

ale z czym będzie ciężko? Na site5 nawet z transferem 100 GB/miesiąc i wymaganą powierzchnią 30 GB się zmieścisz. Poza tym w ciągu 60 dni możesz zrezygnować z hostingu (jeżeli Ci nie będzie odpowiadał, bez podawania przyczyny - https://www.site5.com/about/ ) i zwrócą Ci całość wpłaconych pieniędzy. Masz tam intuicyjny panel z wszystkimi potrzebnymi opcjami, jest CRON, jest CGI (Perl). Piszesz, że masz domenę. Możesz ją tam bez problemu podpiąć (nie musisz jej transferować do nich, wystarczy zmiana DNSów po rejestracji). Dostaniesz własny adres IP, więc wcześniej, przed przeniesieniem domeny, już po rejestracji będziesz mógł wszystko przenieść, skonfigurować i przetestować.

Widzę, że mają jeszcze przez 3 godziny jakąś promocję z upustem 24%. Czyli przy opłacie za rok wyniosłoby Cię to 119.40$ - 28.56$ ~ 91$, czyli niecałe 200 zł (kurs dolara to 2.2 zł, płacąc kartą nie ma żadnych dodatkowych opłat za "przelew").

Ja będziesz chciał się zarejestrować i przetestować konto, to będę wdzięczny za kliknięcie w mojego linka polecającego (jest w stopce).

Skrypt chroniący zasoby serwera przed atakami botów exaBotDefender: https://docs.google.com/View?id=dgkd4pj4_0hfj5j4gx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności