Skocz do zawartości

Erbit Poszukiwany...


Deep

Rekomendowane odpowiedzi

skoro nie ma na PiO to nie istnieje :)

ps. na GL walczy z niejakim Maciejem F...

ps2. ja już też parę razy próbowałem się wylogować z PiO, przez jeden miesiąc nawet tutaj nie zaglądałem, ale jakoś nie mogę na dłuższą metę wytrzymać bez dzielenie się moimi mądrościami na tym forum, zawsze znajdzie się jakiś wątek w którym muszę swoje 10 groszy dorzucić... ale nie poddaje się... pewnie jak będę miał coś więcej do powiedzenia to przestanę pisać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit miał dużą wyrozumiałość w stosunku do nowych użytkowników, pomagał podpowiadał.

Za to go cenię, nie wiem dlaczego odszedł z forum, ale pewnie miał jakiś powód.

Kto mi powie jaki ??

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Erbit odezwij sie bo juz ci tu RIP stawiają powiedz ze pijesz z nami na seo party 2k8

Jestem, byłem, sporadycznie zaglądałem, sporadycznie zaglądam. Obawiam się tylko, że moja wypowiedź na forum może pociągnąć wiele pytań, na które mogę nie mieć czasu odpowiedzieć.

...niebawem wróci to se pogadacie...

Nie wiem czy wróci. Raczej (zgodnie z tym co podałem przy odejściu z PiO) brak czasu nie pozwala mi na aktywne uczestnictwo w życiu forum i nie zapowiada się raczej by mi pracy ubyło (lub bym poszedł na emeryturę).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności