Skocz do zawartości

co sie stalo z server bo nie znam sie na tych rzeczach


WebmasteruS

Rekomendowane odpowiedzi

na wszystkich moich kontach z tej domeny jest :

https://node106.jump-server.net/suspended.page/

O co w tym chodzi, nie wiem co zrobię jak sie sypnoł server bym potrzebował jedną domenea z niej zrobic kilka subdomen na pozycjonowanie ;(

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co w tym chodzi, nie wiem co zrobię jak sie sypnoł server bym potrzebował jedną domenea z niej zrobic kilka subdomen na pozycjonowanie

Można jaśniej? #-o

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, ktoś u góry Ci zablokował konto. Powinieneś się skontaktować z administracją.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wszytskich stronach sie pokazuje ten komunikat

miałem to samo na superhoście jak ich serwer nie wytrzymywał odwiedzin mojego serwisu to jest komunikat o zawieszeniu usług na twoim koncie zadzwoń do provindera i dowiedz sie co i jak (mi pieprzyli, że serwis generował zbyt duzą ilość zapytań do bazy sql) przeniosłem konto i wszystko gra :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba brzmi całkiem jasno? :]

SZy w moim przypadku był ten sam komunikat a konto miałem opłacone za rok z góry hehehe standartowa stronka wyświetlana z automatu przy blokadzie konta

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webmasterus, mam prośbę, być może w imieniu wielu z nas.

Czy mógłbyś konsultować swoje posty pod kątem poprawności stylistycznej

i ortografii z mamą lub starszym bratem zanim klikniesz Wyslij?

Strasznie by to ułatwiło sprawę, o cokolwiek nie pytasz....

tonery tusze :: karmy dla psów - zapraszam :: Psiarskie forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawiać przyjemność (proszę) kontakt

wycięte z kontekstu jest jeszcze fajniejsze :mrgreen:

:oops: ale ze mnie sfinka

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności