Jump to content
mkr

[Startup] Web-Tools.pl - Twoje Zaplecze, Monitoring Pozycji

Recommended Posts

Niestety nadszedł ten dzień gdy program zakupiony lata temu i działający całkiem przywoicie przestał działać.
Odwołanie do sprawdzenia licencji powoduje błąd i wszystko się posypało.
Ciekawostka jest taka że licencja na monitor nie działa, a licencja na zaplecze jeszcze tak.
Muszę pilnie znaleźć coś w zastępstwie.
Co polecicie?

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

[i] Ania M.

Posted (edited)

Ktoś może wie jak wygląda specyfikacja pliku CSV do masowego dodawania linków.

Tego z screena poniżej, link do schematu niestety nie działa :(

webtools.jpg

EDIT, trochę powalczyłem i doszedłem, do tego jaką budowę powinien mieć:

www.adresdomeny.pl;Anchor,;Tekst przed linkiem;Tekst za linkiem;0000-00-00;;;http://www.adre-gdzie-ma-byc-link.pl/kierowanie-na-podstrone/;

Edited by Ptaq

http://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: http://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

Czy ktoś z Was może kontakt do autora skryptu, Marka?

Domena web-tools.pl nie działa już od jakiegoś czasu, emaile są zwracane do nadawcy.

9 godzin temu, OSM napisał:

Czy ktoś z Was może kontakt do autora skryptu, Marka?

Domena web-tools.pl nie działa już od jakiegoś czasu, emaile są zwracane do nadawcy.

Mam tylko skrzynkę ms we wspomnianej domenie ale jak wysyłałem prośbę o informację to wiadomość wprawdzie nie wróciła ale nikt też nie odpisał.

Wersja serwerowa skryptu na razie działa (pewnie do najbliższej zmiany struktury strony) ale już sprawdzanie proxy szło przez domenę web-tools.pl a przez to teraz nie działa.

Też się tym martwię bo od dłuższego czasu korzystam z tego rozwiązania i bardzo go sobie chwalę.

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Szkoda by było, gdyby projekt został porzucony przez autora, bo wystarczy mały update prezentacji wyników Google'a i pozamiatane. A że skrypt kodowany to też nic nie poprawimy na własną rękę.

U mnie oba skrypty Marka działają bez zarzutu już kupę lat.

2 godziny temu, bkartol napisał:

został porzucony...

Skąd to info?

Jeśli autor to czyta albo ktoś ma z nim kontakt to może uda się uzgodnić jakieś płatne update-y albo grupowe odkupienie odkodowanego skryptu?

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

3 godziny temu, OSM napisał:

Skąd to info?

No przecież widać :) poczytaj ostatnie kilka stron wątku...

19 godzin temu, Bartosz Machnik napisał:

Jeśli autor to czyta

Z pewnością nie czyta i ma to głęboko w ... i mu nie zależy  - już by dawno odpowiedział i sprzedał skrypt jak jeszcze baza klientów była spora. Od stycznia tego roku firma zawiesiła działalność - wiec jak się to mówi kaplica.

Dnia 18.06.2019 o 22:04, bkartol napisał:

No przecież widać :) poczytaj ostatnie kilka stron wątku...

Mój błąd, rzuciłem okiem oczywiście tylko na ostatnią stronę.

Wielka szkoda. Marek bardzo rzetelnie podchodził do klientów, obsługa z jego strony była na najwyższym poziomie. Tym bardziej ciężko uwierzyć w to, że nie napisał nam tu jakiegoś oficjalnego oświadczenia. Nie czuję się oszukany, bo skrypt służył mi wiele lat, ale chętnie zapłaciłbym jakiś dodatkowy abonament za samo aktualizowanie schematów wyników z Google'a, kiedy te się zmienią. Można było dodać jakąś opcję edycji takich schematów w panelu admina, jako np. dodatkowo płatny moduł lub odpłatnie sprzedać zdekodowany plik odpowiedzialny za parsowanie wyników. Dzięki temu skrypt służyłby nam jeszcze przez długi czas. Coroczna płatność za support też byłaby dobrym rozwiązaniem. Nawet takie 99 zł netto rocznie dałoby już przyzwoity dochód, bo zakładam, że skrypt z pewnością miał więcej niż 100 aktywnych instalacji.

Ciężko będzie znaleźć dobrą alternatywę, a już na pewno nie w tej cenie.

Nie wiem czy skrypt został komuś odsprzedany, ale jeśli ktoś coś wie to chętnie podepnę się do firmy, która będzie dalej go rozwijała/aktualizowała w miarę zmian w wynikach Google.

Gdybym wiedział, że skrypt upada to sam odkupiłbym prawa do dalszej odsprzedaży.

czy wam dzisiaj wersja serwerowa nie odczytuje wyników ?

czyli koniec...koniec ? [*]

• Sad 1

Padła prawdopodobnie współpraca z proxy. Skrypt podpinany do domen na pewno przestał działać. Nie wiem jak inne proxy ale jak tu coś padło to w tym przypadku "to już jest koniec". 

• Sad 1