Jump to content
mkr

[Startup] Web-Tools.pl - Twoje Zaplecze, Monitoring Pozycji

Recommended Posts

Przedłużaliśmy jeden dodatek, była odpowiedź na maila (licencja aktywowana)... jednak licencja nie działa, kasa poszła, odpowiedzi brak.

dymna.jpg

@wedrowiec  chciałem zapytać jak sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda, ponieważ parę dni temu też przedłużyliśmy licencję i od wczoraj licencja wygaszona :/

no to wtopa pewnie...a wszystkim polecam w grudniu znaleźć alternatywę bo jeśli w 2019 nie będzie (corocznej) poprawki to nie będzie można generować raportów

Ja już przeszedłem na SaaS jakiś czas temu. Długo korzystałem z Web-Tools i byłem zadowolony. Trzymałem na serwerze PHP 5.6 tylko z uwagi na WT.

Słuchajta ludziska - P. Marek nie odpowiada na maile i telefony, ALE w jego lokalu w Gdańsku( ul. Kossaka 7 lok. 6 ) jest pracownik/lub ktoś kto powiedział po otwarciu drzwi: "firma jak najbardziej istnieje". Niestety więcej informacji nie uzyskałem(to i tak było "po prośbie").

Teraz pytanie, czy jest ktoś kto ma w miarę blisko i mógłby "skoczyć" do lokalu w którym prowadzona jest działalność dopytać co się dzieje i dlaczego tak się dzieje ?

Sam chciałem dać zarobić P. Markowi ale niestety nie da się(telefon wyłączony od 3 miesięcy chyba, na meile nie odpisuje również od wakacji itd.)

Myślę że możemy się zrzucić na paliwo w parę osób jeśli ktoś jest chętny na taką akcję ? ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Ostatni kontakt udało się uzyskać kilka miesięcy temu. Od jakiegoś czasu dużo osób ma problem z FV i kontaktem. Próbowaliśmy kupić skrypt Webools, ale to też się nie udało. Ewidentnie jest problem z kontaktem, ale jak widać niektórym się udało tam dostać. Chętnie dołożymy na "paliwo" :)

Może ktoś ma do sprzedania aktywną licencje i przypisaną do niej domenę? ( Tylko opcja Zaplecza, ewentualnie z monitoringiem który obecnie i tak nie działa. ). Priv

UWAGA

z dniem 1 stycznia 2019 r oprogramowanie będzie prawdopodobnie bezużyteczne bez corocznej poprawki...tzn nie będzie można generować raportów za nowy rok

Ja już mam backup w innym systemie....czekam co bedzie tutaj

35 minut temu, Sławomir Borowy napisał:

@bkartol gernerowanie raportów można ogarnąć dopisując na końcu parametr:

&okres=12-2018

bo te dane tam dalej są, tylko system ma błąd w generowaniu dat :]

gdzie należy wpisać ten parametr?

Dnia 3.01.2019 o 13:19, Przeciętny Obywatel napisał:

gdzie należy wpisać ten parametr?

W adresie URL na końcu. System ma błąd w menu i trzeba się ręcznie się dodłubywać do całego ubiegłego roku.

Szkoda tego projektu, też korzystaliśmy. Posiadanie systemu monitoringu na własnym serwerze miało spore zalety.

Faktur też od dłuższego czasu nie dostawałem - dlatego zrezygnowałem z tego softu.

Swoją drogą to czy przyjmowanie płatności bez wystawiania faktury nie jest czasem wykroczeniem?

Boże, widzisz a nie grzmisz a jak grzmisz to nie trafiasz;)
-----

polinfor.pl