Skocz do zawartości

O SEO treści stron internetowych


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Jestem całkiem nowy w tworzeniu stron internetowych i mam krótkie pytanie dotyczące treści w mojej witrynie.
Mam stronę internetową mojej firmy zajmującej się dekoracją wnętrz i sprzedaję kilka artykułów wyposażenia wnętrz za pośrednictwem sklepu internetowego na tej samej stronie.
Mam około 500 przepisów kulinarnych z czasów, gdy byłem głównym szefem kuchni. Chcę dodać te przepisy do mojej witryny poświęconej dekorowaniu wnętrz, jako dodatkowe źródło generowania ruchu. Moje pytanie brzmi: czy dodanie takiej ilości treści niezwiązanych z wystrojem wnętrz wpłynie negatywnie na mój ruch związany z dekoracją wnętrz?

Pracuję dla firmy zajmującej się marketingiem cyfrowym i SEO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie wpłynie negatywnie, bo staniesz autorytet jedno tematyki strony.

Czyli zaufanie branżowe. Zarówno od strony klientów strony jak i chyba obecnie też algorytmu.

W mojej obserwacji strony jednotematyczne dobrze się mają ale wielotematyczne obrywają bardzo często. 

 

To jest tylko moje zdanie i takie pojęcie jakie sam sobie wyrobiłem na bazie obserwacji na swoich stronach. 

 

Jak masz stronę typu news to pisz cokolwiek, ale już technicznie tematyczną to źle jest robić wielodziedzinową - na bazie moich obserwacji. 

 

Choć inne osoby mogą mieć w tej materii inne poglądy. Tego nie wiem. 

Edytowane przez tomierc
  • Haha 1

Serwis internetowy ToTemat działa od 2020 roku. Publikujemy artykuły na różne tematy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, podolsky napisał(a):

Jestem całkiem nowy

Translatora jakiego używasz aby tutaj pisać?

 

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zgred napisał(a):

Translatora jakiego używasz aby tutaj pisać?

 

Dyktuje nie piszę, to jest słowo dyktowane przez skrypt do pisania tego co słyszy. Bez poprawiania treści, więc potrafi pisać nawet z błędami ort, jeśli są dwa słowa inaczej pisane o tym samym wydźwięku. Lub pisać literówki tak jak usłyszy. 

 

Tylko, że facet pytał o co innego a wy robicie offtop bo słowo się nie zgadza u mnie w teście. Odnieście się do pytania autora tematu i być może togo co ja napisałem. 

Edytowane przez tomierc

Serwis internetowy ToTemat działa od 2020 roku. Publikujemy artykuły na różne tematy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tomierc napisał(a):

Dyktuje nie piszę

Gośc nie zna polskiego, jest botem, z Wietnamu ... zrozum - my się nabijamy a ty bierzesz to na poważnie. Nawet wklejkę zrobił z tłem z programu i gołym okiem widać, ze za moment wyleci z forum.

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ylko, że facet pytał o co innego a wy robicie offtop

To nie facet to bot, nowa wersja znanej spamiarki modułem AI, więc nie mów, że robimy offtop, to Ty rozmawiasz z botem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności