Skocz do zawartości

Budowanie bazy linków - Artykuły sponsorowane, linki czy inny sposób pozyskania?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chcę zająć się pozycjonowaniem naszej strony internetowej we własnym zakresie. W internecie jest bardzo mało linków - w tej chwili dodaje wpisy do ogólnych wartościowych katalogów firmowych, chcę zbudować 2-3 strony o tematyce fotograficznej jako małe zaplecze + linki / artykuły sponsorowane.

 

I teraz pytanie - sprawdzałem Whitepress jeżeli chodzi o artykuły sponsorowane, jest tam kilka ciekawych stron ale jak sprawdzałem ilośc zaindeksowanych stron w Google to większość katalogów ma po 150-200 stron zaindeksowanych w Google. Koszt wpisu wyceniony na 30-50zł w tych portalach więc chyba to wogóle nie ma sensu.

Czy szukać bardziej wartościowych wpisów? A może w jakiś inny sposób na początku budować bazę linków? Może skupić się tylko na zbudowaniu stron zapleczowych na wordpressie z własną treścią i z własnymi artykułami?

Możecie coś podpowiedzieć bo niestety na forum sporo wątków jest już przeterminowanych i nie wiem od czego zacząc.

Będę wdzięczny za pomoc.

Fotograf ślubny z pasją i doświadczeniem. - Wytwórnia Kadrów - Realizujemy zlecenia w Opolu, Wieluniu i Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, akselb33 napisał(a):

ogólnych wartościowych katalogów firmowych

a sa takie? jeśli tak to pewnie ledwo kilka sztuk ...

 

1 godzinę temu, akselb33 napisał(a):

na 30-50zł

jesli myślisz portfelem to nie rób seo.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do katalogów firm chodzi mi o topowe spisy firm - Aleo, Pkt, Bazafirm itp. często wpisy płatne.

 

Zastanawiam się czy w ogóle jest sens korzystać z Whitepress. 30-50zł za jeden artykuł na stronie która ma po wpisaniu site w Google zaledwie 150 stron zaindeksowanych, a wpisów jest o wiele więcej chyba nie wróży dobrze.

Może na coś innego warto zwrócić uwagę przy wyborze bloga pod artykuł sponsorowany? Może trzeba przeznaczyć większy budżet na wpis?
Szukam porady bo niestety SEO te z przed kilkunastu lat się bardzo mocno zmieniło i muszę powoli się odnaleźć w tym :)

Fotograf ślubny z pasją i doświadczeniem. - Wytwórnia Kadrów - Realizujemy zlecenia w Opolu, Wieluniu i Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, akselb33 napisał(a):

Szukam porady bo niestety SEO te z przed kilkunastu lat się bardzo mocno zmieniło i muszę powoli się odnaleźć w tym

Przede wszystkim nie warto robić testów na domenie docelowej, do tego lepiej postawić kilka testowych domen i tam testować różne pomysły na linki.

 

55 minut temu, akselb33 napisał(a):

Co do katalogów firm chodzi mi o topowe spisy firm - Aleo, Pkt, Bazafirm itp. często wpisy płatne.

Parę katalogów firm warto dodać, ale dużej mocy z tego nie będzie.

 

2 godziny temu, akselb33 napisał(a):

Może skupić się tylko na zbudowaniu stron zapleczowych na wordpressie z własną treścią i z własnymi artykułami?

Jeśli wiesz, jak budować zaplecze i jak z niego linkować, to obecnie jedno z najlepszych źródeł linków. Ale tego typu zaplecze musi być mocno niestandardowe, postawione na mocnych domenach i jeszcze inne czynniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności