Skocz do zawartości

Linkowanie z forów dyskusycjnych


tezapl
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Herkules,

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Sorry za takie lamerskie pytanie ale jeśli chodzi o pozycjonowanie to jestem nowicjuszem. Mam konta na różnych polskich forach. Nie raz po kilka tysięcy, często po kilkaset postów. Czy dodawanie w stopce na forum linków z określonymi frazami ma sens? Czy można te konta w jakiś sensowny sposób wykorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tezapl napisał(a):

Czy dodawanie w stopce na forum linków z określonymi frazami ma sens?

nie.

13 godzin temu, tezapl napisał(a):

Czy można te konta w jakiś sensowny sposób wykorzystać?

tak :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle będziesz miał odpowiedzi, finalnie nie będziesz wiedział niczego. 

 

Jak masz stronę tematyczną z danym forum - to sam link może przynosić ci ludzi po linku co suka treści o takiej tematyce. Więc też może mieć znacznie dla ludzi. a czy dla pozycji - moja rada jest niezmienna, nie nastawiaj się na google bo to już nie jest przewidywalne - zmień wykorzystania na binga bo tam wiadomo przynajmniej o co chodzi. Im więcej monopoli google tym gorzej dla ludzi i storn. Masz dziś sam spam wyniki sprzedaży a nie to czego szukasz w googole. 

 

Napiszesz arcydzieło to jakieś morele z 10 zdaniami będzie wyżej niż ty na dany temat 😄 bardzo często. 

 

Dlatego nie myśl o pozycjonowaniu ale tworzeniu czegoś dla ludzi i budowaniu relacji z ludźmi. 

Serwis internetowy ToTemat działa od 2020 roku. Publikujemy artykuły na różne tematy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tezapl napisał(a):

Coś więcej?

Promocja brandu ale nie słów kluczowych :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tezapl napisał(a):

A znasz może jakieś brandy zainteresowane?

Ja sam dla siebie jestem klientem :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tezapl napisał(a):

A jeśli miałbyś komuś to zaoferować to jaka cenę powiedzmy za 100 postów z wpisem w stopce byś zaproponował?

to bym mu odradził bo zrobi to źle ... trzeba mocno weryfikowac i selekcjonowac fora. Nie sztuka zrobić 100 ... sztuka zrobić 10 dobrych :) W obecnych czasach 90% for to totalny spam lub sa postawione tylko pod linki ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie
4 godziny temu, tezapl napisał(a):

A jeśli miałbyś komuś to zaoferować to jaka cenę powiedzmy za 100 postów z wpisem w stopce byś zaproponował?

 

@zgred mi płacił 1900 plus 2800 ;) ( i jak mnie wkurzy to mu w stopkę wrzucę jego bloga :P nie chodzi co sprzedaż, ważne aby to testować i była jakość a nie syf

 

 

Wszystko wam @zgred wyjaśnił, nie chodzi o to by było 10 stopek dla motoryzacji na forach o medycynie estetyczniej...

 

Czytajcie, uczcie się, bo dobre linki z for to trzeba przynajmniej z rok rozkręcać w PL i UE.. (coś o tym wiem ;)

 

Macie tutaj baze wiedzy, wpadnijcie do @zgred na tydzien na bloga czy kogokolwiek innego, tam jest wiedza że głowa boli "Bez kursów na FB, YT i z urzędu pracy :P " ;) 

 

Testujcie na własnych domenach i tyle (ja mam blogi tematyczne i sprawdzam)

 

TEZAPI i nie słuchaj @zgred on ma sygnatury czy stopki to bierzę bo 10 tyś :D

 

Szukajcie wiedzy a ją znajdziecie..

 

Przecież to forum to rypana encyklopedia wiedzy (wystarczy się cofnąc w czasie) jak i zagraniczne, trzeba tylko poświęcić czas oraz chęci docenić chłopaków co tyle tutaj przekazuje i gdzie indziej też ZA FREE...

 

Zdrówka i miłego dnia 

 

PS a najlepsze że stopka kolegi nie działa :P 

 

 

 

Edytowane przez Herkules
  • Like 1
  • Confused 1

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

A może ciekawy blog? https://digad.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby linki z for nie działały, nie spamowano by tych for do dziś  na potęgę.

Nie można porównać obecnych efektów z tymi z przed 12-15 lat, wszelkie XR i inne softy, przetrzebiły stare mocne fora, a w innych admini zablokowali możliwość dodawania wpisów z linkami, linki w stopkach, czy tworzenie 100 tek lipnych kont dziennie

  • Like 1

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności