Skocz do zawartości

Intuicyjny i fajny klient pocztowy


qazy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: jakiego klienta pocztowego polecacie/używacie?
Ja z przyzwyczajenia i zasiedzenia ;) do dziś używam jakiegoś starego liveMail'a , ale coś antywir zaczął wariować i go blokować. Nie chce mi się w tym grzebać i kombinować, tym bardziej że to wsparcia od lat już nie ma i wygląda na to, że w końcu trzeba się przesiąść :)

 

z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto Supernova: nasza najszybsza, najpiękniejsza wersja klienta e-mail, kalendarza i kontaktów.
Opracowana, aby dać Ci maksimum swobody. 

https://www.thunderbird.net/pl/

 

  • Thanks 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mion napisał:
Oto Supernova: nasza najszybsza, najpiękniejsza wersja klienta e-mail, kalendarza i kontaktów.
Opracowana, aby dać Ci maksimum swobody. 

https://www.thunderbird.net/pl/

dziękuję.

 

mam 2 pytania do doświadczonych użytkowników:
1. czy da się ustawić automatyczne sprawdzanie wszystkich skrzynek pocztowych co określony czas? Czyli Thunderbird działa sobie  w tle i np. co 10 min sprawdza wszystkie skrzynki. Nie widzę nigdzie takiej opcji.

2. Czy da się ręcznie sprawdzić za jednym kliknięciem wszystkie skrzynki? Ikonkę sprawdzania widzę w lewym górnym rogu, ale ona działa chyba tylko dla zaznaczonej/aktywnej w danym momencie skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nowego Thunderbirda musze się przyzwyczaić, na starcie "je*nął" mi tak kontrastową skórką, że nie mogłem patrzeć :) Musiałem pogrzebać w ustawieniach kolorów itp.

 

Ad 1
Dla każdego konta ustawiasz osobnp czas co ile ma się sprawdzać poczta.

 

Ad 2
W tej najnowszej wersji nie wiem, ale w starszej ten button mial dwa stany i można było sprawdzac wszystkie jednocześnie. Ale kombinacja SHIFT + F5 sprawdza wszystko lub z menu Plik > Pobierz nowe wiadomości z > Wszystkich kont.

Edytowane przez mirekm
  • Thanks 1

Wykonam profesjonalne projekty graficzne stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1 - TAK

Ad 2 - TAK

Jeśli ustawisz np te interwały, co 1 minuty nie ma takiej potrzeby .
Jeśli komunikacja ma się odbywać w czasie rzeczywistym sugeruje WhatsApp może korzystać w przeglądarce lib slacka.

 

Ale Ręcznie też możesz pobrać dla wszystkich lub wybranych kont ?

  • Thanks 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, qazy napisał:

Czyli Thunderbird działa sobie  w tle i np. co 10 min sprawdza wszystkie skrzynki.


Tak. Można ustawić częstotliwość sprawdzania i pobierania.

 

11 godzin temu, qazy napisał:

2. Czy da się ręcznie sprawdzić za jednym kliknięciem wszystkie skrzynki?

 

W lewym górnym rogu pod przyciskiem "Pobierz" pierwsza pozycja w rozwijanym menu.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności