Skocz do zawartości

Moc katalogów i szybkość indeksowania


hoaxer

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu bylo jak w bajce , katalogowalem , indexowalo w ciagu 2 tygodni strony , wszystko przesuwało się do przodu czasami szybko , czasami wolno ale coś się działo . Obecnie wszystko działa jak 100 letni żółw. Moc katalogów moim zdaniem straciła na wartości około 60-75%. Może coś robie nie tak. Jakie są wasze spostrzeżenia ?

Hacking for no reason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moc katalogi straciły moc ??

Nie.

Jeżeli katalogujesz np. Adderem wpisy trafiają jak leci do podkategorii.

Wystarczy dobry spis katalogów, jedno narzędzie, troche czasu i katalogi mogą dać ci dobry(względne) Power.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu bylo jak w bajce , katalogowalem , indexowalo w ciagu 2 tygodni strony , wszystko przesuwało się do przodu czasami szybko , czasami wolno ale coś się działo . Obecnie wszystko działa jak 100 letni żółw.

To dlatego, że rok temu jak któs założył katalog to o niego dbał. Teraz raz ciach i mam katalog, daje mu linka w spisie (ach jaki dumny jestem) i już mam strone na zaplecze hehe.

Wiele kat. , które mają po 6 miesięcy ma 200-500 czy 1,5k zaindexowanych podstron a wszystkie w suplementalu....

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy teraz spojrzec w lustro i przyznac sie do tego , ze to jednak nasza wina ... zakorkowalismy google . Nasze spamy , farmy , strony ..nazywajcie to jak chcecie ... jest ich tyle miliardow ze googleboty nie wyrabiaja sie . Bylo zbyt pieknie by bylo prawdziwe ...

Hacking for no reason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że pozycjonerzy wpływają na ilość wiedzy w internecie

i to zaindeksowanej :D

przecież zaplecza tematyczne chcac czy nie chcącbywaja wartościowe ;p

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie aby google dlugo jeszcze pozwalalo na takie zabiegi ... wyniki sa coraz bardziej nienaturalne ... wyszukiwarka staje sie mniej obiektywna.. Jestem pewien ze niedlugo bedziemy swiadkami kolejnej epoki kamienia łupanego w pozycjonowaniu.

Co do katalogow to maja one zbyt wiele linkow wychodzacych , niektorym katalogom przybywa nawet 200 dziennie , nic dziwnego ze traca na wartosci. Tworzy sie kolejne katalogi , ktore sa oblinkowywane z innych katalogow .. itd itd. Błędne koło z którego nie wyniknie nic dobrego ...

Hacking for no reason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle .. zeby zamknac obecne katalogi i do powszechnego spisu wrzucic tylko nowe . Co o tym sadzicie koledzy ?

A co to zmieni? Tylko tyle że zacznie się od nowa. Moim zdaniem jak chcesz się dodawać do katalogów to tych opartych o skrypty autorskie. Google ma więcej problemów z rozpoznaniem, że to katalog. Choć to i tak farma linków.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już tutaj pisał, że katalogi stanowią ułamek promila promila wszystkich zaindeksowanych stron. Dla google taki ułamek nie znaczy nic - nie będą się specjalnie zajmować katalogami na skrypcie qlweb.

Taka a nie inna szybkość indeksowanie to zasługa najnowszych algorytmów google (w których - do końca nie wiem jak to ująć - coraz więcej do powiedzenia ma czynnik ludzki :) )

Śmietnik w google istnieje od dawna i nie jest zasługą jakichśtam qlwebów czy innych mini. Wystarczy szukać informacji naprawdę specjalistycznych i od razu widać dlaczego wyniki wyszukiwania są takie, a nie inne. Na pierwszych miejscach są śmieci, zrobione aby ciagnąć kasę z programów reklamowych... google. Google musiałoby samo siebie zablokować :P

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności