Jump to content

zahar

Forumowicze
 • Content Count

  427
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  z piekła rodem ;)
 • Interests
  programowanie, agressive-inline-skating, montaż video, pozycjonowanie
 1. mi ani jeden ani drugi się nie zacina ten szerszy wygląda jakby miał niższy bitrate to się da przeanalizować ręcznie - wyciągnij te filmiki offline i porównaj ich parametry bardzo prawdopodobne też, że akurat jeden dostałeś z bardziej obciążonego serwera a drugi z mniej to jest powtarzalne ?
 2. moim zdaniem nie ma się czym przejmować G śledzenie kont się nie opłaca - co mieliby na tym zyskać ? za duże nakłady w porównaniu do zysków
 3. No przegapiłem bo mam pl wyniki Dziękuję za odpowiedź i przepraszam za zamieszanie. Na miejscu inżynierów Google zrobiłbym przeglądanie stron z największą ilością X przez quality raterów.
 4. Pojawiło mi się coś takiego przy wynikach generycznych po zalogowaniu: Robił ktoś już jakieś testy z tym? Czy promowanie we własnych wynikach wpływa na pozycje widoczne dla wszystkich ? Można spekulować, że wzrasta trustrank. Czy już było o tym a ja przegapiłem?
 5. To nie dlatego. Tak jak napisałem - gdy mail pokazujący się w description nie był zakomentowany to na stronie nie było słowa Marcin.
 6. Jak w temacie. Sami zobaczcie: http://www.google.pl/search?hl=pl&rlz=...=Szukaj&lr= Przed zakomentowaniem tego maila nie było tam wyrazu "Marcin". Opis jest: Wydział Automatyki Elektroniki i Informatyki ... Jak się zapisać? Zarząd Koła Naukowego Informatyków ... Marcin Rzyska. kowalik.leszek@wp.pl ... gdzie mail został pobrany z komentarza html
 7. Fajnie, że się chciało Tak pobieżnie przejrzałem i definicje DC i Anchor PR są coś niebardzo
 8. ciekawe czy łykną, że zrobił to sam "programem" a nie za pomocą przestępczych, terrorystycznych SWLi
 9. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...ta__stanie.html trochę bzdury piszą o tym "programie" może taki temat już jest na tym forum ?
 10. ja bym nie ryzykował tak samo jak linkowanie między sobą zaplecza, które ma być skierowane na tą samą stronę a jest postawione na jednym IP
 11. Czyli możliwe, że za cache i za obliczanie indeksu odpowiadają osobne podsystemy.
 12. A swistak siedział i zawijał je w sreberka.... A robiłeś sobie statystyki tego co się pojawia w paczkach z linkami? Spokojnie można powiedzieć, że około połowa ma iść na nasze precle. Tak jak zadeklarowali. Chyba, że chodzi Ci o celność. To rzeczywiście im nie wychodzi najelpiej - szczególnie jest widoczny ten problem z mod_rewrite.
 13. Ja przypuszczam, że przyczyną tych skoków jest co innego. Według mojej teorii google liczy indeks rozproszony na klastrze i propaguje to między DC. To są normalne wyniki. Za bany i filtry odpowiada osobny podsystem częściej modyfikowany, aktualizowany i z jakimś interejsem dla ludzi. I ten system w jakiś sposób wysyła korekty pozycji stron skazanych na karę do głównego systemu. I teraz tak - główny system wylicza pozycję, wywala stronę wysoko, ale brak synchronizacji, jakiś problem z wydjanością albo zwykły poślizg sprawia że filtr do przeliczonego indeksu dodawany jest potem.
 14. Myślę, że Yeden ma rację. Google się z nami bawi i właśnie wprowadzili kolejną zmyłkę
 15. a jak już zaczytasz się w bibliach, dinozaurach i wikipediach będziesz mówić:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy