Jump to content

No More Google

Forumowicze
 • Content Count

  976
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Location
  z ostatniego miejsca w google

Recent Profile Visitors

2,398 profile views
 1. Zainstalowałem, sprawdziłem, odinstalowałem. Wracać nie zamierzam, Opera (szczególnie najnowsza wersja 9.5+) i Firefox w zupełności mi wystarczają Ciekawe rzeczy piszecie o tym "googleupdate.exe".
 2. Jest dokładnie tak jak napisał websign - wystarczy telefon na mLinię i płaska visa electron działa jak trzeba Interfejs ING nie jest taki zły (wcześniej był sporo gorszy, o ile dobrze pamiętam). Zobaczcie sobie interfejs Polbanku - to jest dopiero porażka.
 3. Muszę przyznać, że strona jest bardzo przyjemna. Tylko te napisy w nagłówku mogłyby być bardziej czytelne. Gratulacje
 4. Nie dziw się, w końcu jakoś trzeba spłacać te zaciągnięte kredyty
 5. Możesz się tylko cieszyć, że nie wygrałeś za drugim/trzecim/czwartym razem, bo jeśli stawiałeś wszystkie pieniądze na jeden kupon, to znaczy, że nie nadajesz się do tego "biznesu" Mam podobne wrażenie jak matkro, temat właściwie o niczym.
 6. Ta wiarygodność poparta jest przez "bardzo szczegółowe" dane kontakowe Ja omijałbym z daleka tę stronę.
 7. Musisz sie pogodzic z tym, że korzystasz z gier stworzonych przez kogoś. Jeśli nie chcesz mieć linków do innych stron w tych flash'ach to musisz stworzyć własne gry. Nie umiesz? To musisz zostawić linki. Nie ma nic za darmo.
 8. Wyłączenie dodawania stron na niewiele się zda jeśli katalog jest często odwiedzany przez stado botów . Możesz jeszcze spróbować oczyścić go ze zbędnych śmieci.
 9. Standardowa odpowiedź takich ludzi jak ty. Kompromitacja i nic więcej.
 10. Co się dziwicie chłopakowi przecież ten link w stopce ogromnie osłabi MOC jego strony. Zadanie tego pytania w takim temacie to już moim zdaniem zwykła bezczelność.
 11. Jeśli to rzeczywiście byli studenci i są odpowiednie dowody, to nie widzę nic złego w takiej karze. Bydło należy traktować jak... bydło
 12. Jak na razie najsłabszą stroną hekko jest serwerownia, z której korzystają (dzisiaj znowu całe prociv padło, ciekawe czy dziś mają wolne ). Poza tym nie rozumiem o co niektórzy z Was się czepiają. Hekko jako jedna z niewielu firm podaje wszystkie dane niezbędne do sprawdzenia obciążenia generowanego przez nasze konta. Można sobie wejść do panelu klienta i zobaczyć ile % czasu procesora używacie. To samo z zapytaniami SQL, które można znaleźć na serwerze FTP. Czy to nie jest wygodne? Wszystko jest podane jak na tacy. Pytania o to, czy konto wystarczy na wrzucenie 20 wordpress'ów jest porów
 13. To musi być prowokacja, innej możliwości nie widzę.
 14. Jak dla mnie to łamiesz regulamin adsense, ale ja się w sumie nie znam
 15. Jak już pojawiło się takie pytanie to dodam coś od siebie. Proponuję uważać na boty onetu, bo jakimś dziwnym trafem bardzo sobie upodobały te sklepy. Wcinają transfer - przykładowo z 1,3 GB transferu 900 MB przypada na onet. Dodatkowo potrafią nieźle obciążyć serwer przez sporo połączeń w krótkim czasie (dość ważne w przypadku dzielonego hostingu).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy