Skocz do zawartości

G Update - zaczęło się :)


zecke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

potwierdzam , nie mam żadnych wolnych linków na PR7. Domenki ,które miały PR7 mają spowrotem PR6 a więc normalna huśtawka. Może nie jest to miejsce aby wspominać o tym , ale coś się stało z wynikami na msn'ie. Np: pod hasło "pozycjonowanie" na pierwszym miejscu jest jakaś księga gości. Wątpie aby wielkie G. nie zareagowało na to jakimś własnym updatem. Pozdrawiam.

Hacking for no reason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, naprawdę dziwne. Moje strony stoją w miejscu, a tylko na jednej widzę, że coś zaczyna się dziać na niektórych DC pr waha się miedzy 3-4. pozdrawiam

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjj te google coraz wieksze problemy maja ze soba...pieniazki pieniazki na baniaku odbily ;]

A zauważyliście tą dziwną prawidłowość ,że jak macie na jakaś popularną frazę założonego firltra to po wykupieniu boksów reklamowych dziwnym trafem wychodzi się z tego filtra? Prawie jak w onecie....

Być może to przypadek, ale zauważyłem to na 2 stronach nie dodając linków ani nie modyfikując zawartości. Po tygodniu linków sponsorowanych stronka wróciła na miejsce które zajmowała przed założeniem filtra.

tourpages_baner.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli okazaloby sie to prawda - to prawdopodobnie bylby to poczatek konca google;) watpie zeby tak bylo watpie zeby google sobie na cos takiego pozwolil.... z moich obserwacji to raczej jakis balagan moze update sie zbliza... moze google robi sie coraz bardziej czuly na wszelakie nienormalne przyrosty i spadki linkow

w kazdym badz razie masa moich domen lapie filtry w ostatnim czasie... i w sumie nie wiem dlaczego (moze to efekty addera)! ale... mam kilka domen ktore wrocily po okolo 2-3 tygodniach na dawne pozycje, wiec ciezko cokolwiek powiedziec a laczyc - moglbym w tym czasie spanikowac i faktycznie kupic boxy googla i myslalbym ze to to... inne domeny nie wracaja ponad 4 miesiace - ale robie swoje dalej nie panikuje - moze kedys wroca;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scandall: pierdoły opowiadasz.

roli: Daj adresy stron i zapytania, dla których złapałeś te filtry. Poproszę zwłaszcza te strony, co 4 miesiące siedzą Ci w jakiś filtrach - wylistuj mi też zapytania dla tych stronek.

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scandall: pierdoły opowiadasz.

roli: Daj adresy stron i zapytania, dla których złapałeś te filtry. Poproszę zwłaszcza te strony, co 4 miesiące siedzą Ci w jakiś filtrach - wylistuj mi też zapytania dla tych stronek.

Może i pierdoły ale dziwny zbieg okoliczności. Dlatego się pytam czy ktoś inny coś podobnego zauważył. Być może po prostu tak czy siak strona by wróciła na swoje miejsce bez boksów, tylko potrzebowała czasu. W końcu teraz dziwne wahnięcia są.

tourpages_baner.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na sali Sherlock ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności