Jump to content

szczepan

Forumowicze
 • Content Count

  324
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About szczepan

 • Birthday 11/06/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  nieważne. Ale dokąd?
 1. Prosiłem też o listę artów, co do których masz wątpliwości. Nie dostałem, nie zmienia to faktu, że tych artów już nie ma. EDIT: Już nie ma = właśnie zostały usunięte (żeby nie było wątpliwości, że się pomyliłeś).
 2. Pisałem już o tym dawno dawno temu na PiO, stara historia. Wszystkie artykuły zostały albo usunięte albo zmodyfikowane. Jestem właścicielem must.pl i odpowiadałem za to co zrobił ówczesny admin. Jeżeli są wpisy, co do których masz uzasadniane wątpliwości proszę o listę na PW i albo zostaną natychmiast usunięte albo zmodyfikowane (jeśli taka wola). EDIT: Dodatkowo: 1) Admina łączyła z nami umowa i ewentualne roszczenia będę pokrywane z jego strony. 2) Nie jestem prawnikiem ale Twój post to zniesławienie za co chyba też jest paragraf. Ale mogę się zgodzić na 10k rekompensaty. 3) Temat nie
 3. Chciałbym zaprosić do dodawania UNIKALNYCH artykułów do nowego katalogu presell page - www.wpc.net.pl (PR4). Przyjmujemy tylko unikalne wpisy (jest to weryfikowane). Każdy wpis będzie przez nas linkowany. Serdecznie zapraszam.
 4. Gdy to miało być jednie 200 podstron na każdej to doradzałbym ostatni system tylko i wyłącznie. Jeśli więcej to któryś z pierwszej dwójki
 5. Ja nie widzę tutaj nic nieetycznego tak jak napisałem. Wasza oferta jest atrakcyjna, na pewno przyciągacie tym klientów. Jeśli z realizacją nie macie większych problemów, to z czasem i tak zmonetaryzujecie klienta tak jak chcieliście Ja inaczej trochę podchodzę, bo uważam, że rynek jest tak duży, że nie muszę stosować aż takich tricków marketingowych. Ale tak jak mówię, to kwestia podejścia: klienta i tak trzeba zrealizować niezależnie od sposobu ofertowania. Dobry klient, to fakturowany klient
 6. Tak jak Wam nikt nie odbiera możliwosći chargowania za złotówkę tak Wy nie odbierajcie nikomu możliwość chargowania wstecz za wykonaną pracę Ja osobiście nie mam nic do Waszej oferty. Macie takie podejście a nie inne, Wasza sprawa. Jak działa i zgarniacie klientów i na tym czeszecie kasę to gratuluję i koniec Całość i tak nie rozbija się o ofertę ale o późniejszą realizację. Pozdrawiam!
 7. Po Twojej odpowiedzi już wiem z kim ja rozmawiam. Ze zwyczajnym pokemonem. Następnym razem milcz jak do mnie mówisz.
 8. Co się będziemy czaić: Sunrise Systems Generalnie do tej pory raz zdarzyło mi się po nich poprawiać.
 9. Nie wiesz z kim rozmawiasz, a już obrażać zaczynasz. Po co wogóle takie komentarze dodawać?
 10. Osobiście, w Google.pl nie zauważyłem fraz, których się nie da zrobić do wysokiego pułapu, powiedzmy 1-3. Jeśli jest problem, to tkwi on w utrzymywaniu takich fraz, a nie w samym spozycjonowaniu.
 11. Witam. Osoba, która była wynajęta do prowadzenia bloga jak się niedawno okazało kopiowała treści m.in. z Waszych stron. Przepraszam za kłopot. W ciągu tygodnia wykasuje wszystko co zostało skopiowane. Pozdrawiam. EDIT: literówka.
 12. i precle Moj z PR2 na N/A Wszystkie precle, które mam (a jest ich ponad 20ścia) zaliczyły awanse jeśli chodzi o PR. Dwójek strasznie dużo podostawałem.
 13. No u mnie wszystko po updacie. Specjalnie nie przwiązuje wagi do tego, w serpie nic szczególnego się z tego tytułu nie dzieje.
 14. W takim razie coś z TVNem robią i pewnie reklame w barterze dostali. Z WP.PL miałem tak.
 15. Tak! Potwierdzam! Ale jest to tylko jedna z legend. Inna głosi, że forum służy również do lektury.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy