Skocz do zawartości

Prosba o klikanie w reklamy - banujemy?


netelektryk

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt z admistracji takiego email nie wysłał tego maila

święty mikołaj chciał wam prezent zrobić? ;)

zawsze jak cos sie dzieje, jakas powazniejsza/smieszniejsza afera, rejestruje sie wlasciciel strony/portalu/aukcji i komentuje :D

ot albo wyjdzie ze statsów albo ktoś znajomy doniesie. w tym przypadku dałem cynk znajomemu z forum hataka aby dał znać komu trzeba, że źle robią więc może przekazał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Predzej czy pozniej google i tak zbanuje ci konto :D

I do kogo wtedy beda pretensje?

Ten kto to wysyla lamie regulamin i google moze z nim robic co zechce (zgniesc jak robaczka)

I prosze nie stosowac retoryki ala Kurski czy tez PIS ze kto nie jest z nami ten jest donosiciel.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jakis radar oni wszyscy maja? :D

Wystarczy czasem oglądać referrery.

Jak by forum chciało to zrobić to by był post na forum. a nie wysłanie masowych email.

Wysyłając taki email wykazaliście się głupotą. Pisząc to na forum wykazalibyście się MEGAgłupotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z admistracji takiego email nie wysłał tego maila

święty mikołaj chciał wam prezent zrobić? :D

IMHO zlosliwe "kawaly" sie zdarzaja. Dlatego tam wyzej pisalem o sprawdzneiu naglowkow (na poczatku tematu nikt nie napisal, czy wiadomosc byla wysylana bezposrenido przez forum, czy mailerem). Sprawdzenie to drobiazg, ktory nikomu nie zaszkodzi, a przynajmniej sprawa jest potem jasna.

BTW - co do rzeczy zastanawiajacych, to mnie zastanawia, ze jesli ktos zglasza kradziez, to jest "zawistnym donosicielem bawiacym sie w donosy". Ale jesli sam kradnie to co? Plynie to z dobroci serca? Komus sie chyba zupelnie miesza i za bardzo bierze do siebie, ze jak Kali ukrasc krowe to dobrze, ale jak Kalemu ktos pokiwa palcem to zle.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed takim donosem trzeba się 2 razy zastanowić, bo pewnie takich przypadków ,,uczciwej": konkurencji może być wiecej. Jakoś od początku nie chciało mi się wierzyć że ktoś moze byc az tak głupi żeby takie maile wysyłac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO zlosliwe "kawaly" sie zdarzaja. Dlatego tam wyzej pisalem o sprawdzneiu naglowkow (na poczatku tematu nikt nie napisal, czy wiadomosc byla wysylana bezposrenido przez forum, czy mailerem).

Masz racje. Autor posta powinien napisać skąd ma tego maila bo zrobiło się mało wiarygodnie. Ja osobiście prywatnej wiadomości na forum hataka NIE dostałem. Doszły mnie plotki, że to niby była prywatna wiadomość na tauri tracker - tam miałem 20 zaległych PW (obsługa się nie cacka i wysyła info o każdym g*) ale takiej reklamy nie zauważyłem (mogłem przeoczyć bo kasuje jak leci na ogół).

ps. aha, ale w skasowanym poście, w koszu na forum widziałem wypowiedź jednego usera, że jak cos tam to nie będzie im klikał w reklamy :) więc coś musi być na rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Received: by 10.82.171.6 with SMTP id t6cs945223bue;
	Tue, 2 Jan 2007 08:20:12 -0800 (PST)
Received: by 10.49.93.13 with SMTP id v13mr4501930nfl.1167754811954;
	Tue, 02 Jan 2007 08:20:11 -0800 (PST)
Return-Path: <www-data@mail.nixion.net>
Received: from nixion.net ([85.17.7.51])
	by mx.google.com with ESMTP id p20si84975110nfc.2007.01.02.08.20.11;
	Tue, 02 Jan 2007 08:20:11 -0800 (PST)
Received-SPF: neutral (google.com: 85.17.7.51 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of www-data@mail.nixion.net)
Received: by nixion.net (Postfix, from userid 33)
 id F2B46900C4; Tue,  2 Jan 2007 17:27:05 +0100 (CET)
Subject: =?utf-8?B?UHJvxZtiYSBkbyB1xbx5dGtvd25pa8OzdyBIYXRhayBOZXR3b3JrICggT3Jpb24tVG9rcmEgRm9ydW0gKQ==?=
MIME-Version: 1.0
Content-type: text/html; charset="utf-8"
From: "Orion-Tokra Forum" <forum@gwrota.com>
X-Priority: 3
X-Mailer: IPB PHP Mailer
Message-Id: <20070102162705.F2B46900C4@nixion.net>
Date: Tue,  2 Jan 2007 17:27:05 +0100 (CET)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej będzie osób o tym pisało, tym większe jest prawdopodobieństwo, że Ci podziękują. Ładnie poproś moda o wywalenie tematu, cały zarobek z tego tygodnia daj na cel dobryczynny (dobre uczynki do nas wracają) i nie grzesz więcej, a może Cie nie wywalą.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności