Skocz do zawartości

Convertiser - uważajcie na ten pp


cannot

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie opiszę moją sytuację.  W convertiser pojawił się program partnerski z wynagrodzeniem CPC (było to jasno napisane w opisie programu i w tabeli wynagrodzeń). Postanowiłem go promować, zleciłem płatną kampanię i pojawiły się pierwsze zarobki. Efekty były zadowalające więc zwiększyłem budżet na reklamę. Po 3 dniach, kliki były zliczane lecz nie było za nie wynagrodzenia. Po wiadomości do suportu na drugi dzień otrzymałem wiadomość, że to błąd systemu i w tej kampanii nie ma wynagrodzenia CPC a wszystkie moje zarobione w ten sposób pieniądze zostaną mi wyzerowane - nie otrzymam za nie naliczonego wynagrodzenia.

Moim zdaniem takie zachowanie jest poniżej wszelkich standardów bo przecież zawsze można zwalić winę, na błąd w systemie technicznym.

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za błąd systemu powinien odpowiadać jego właściciel więc do chwili kiedy się nie zorientowali powinni wypłacić to co należy się i posypać głowę popiołem, tym bardziej jeśli warunki są określone w tabeli wynagrodzeń.

  • Like 2

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cannot Dziękujemy za zwrócenie uwagi na zaistniały problem. Nie ma w tym przypadku cienia wątpliwości, że cofnięcie prowizji nie powinno było mieć miejsca. Najmocniej przepraszamy za sytuację, ze swojej strony wprowadzimy dodatkowe procedury uniemożliwiające powtórzenie się takiego problemu w przyszłości. Anulowane środki niebawem wrócą na konto.

  • Like 3

Programy Partnerskie v2.0 - Najwięksi Reklamodawcy. Minimum formalności. Maksimum zysku dla Wydawcy. Zaawansowane API. 1mln produktów. Kupony. Unikatowe narzędzia. Unikatowy widget porównywarki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Convertiser napisał:

@cannot Dziękujemy za zwrócenie uwagi na zaistniały problem. Nie ma w tym przypadku cienia wątpliwości, że cofnięcie prowizji nie powinno było mieć miejsca. Najmocniej przepraszamy za sytuację, ze swojej strony wprowadzimy dodatkowe procedury uniemożliwiające powtórzenie się takiego problemu w przyszłości. Anulowane środki niebawem wrócą na konto.

Dziękuję za szybki zwrot pieniędzy i pozytywne rozpatrzenie sprawy! $$$ są już na moim koncie dostępne do wypłaty.

Edytowane przez cannot

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności