Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale tak chyba było zawsze
nie
czy ten penguin update nie eliminuje całkowicie comment postera.
całkowicie nie
Konkluzja jest taka, że można blastować zaplecze ale z głową ?
odpowiem twoimi słowami : ale tak chyba było zawsze... Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym uzyskać opinie, poradę na temat ciekawego problemu, nie wiem czy ktoś ma podobnie, no ale nie moge wpaść na rozwiązanie.

Jest sobie pewna domena, ma już troche latek, była kiedyś delikatnie linkowana, nic specjalnego, kilkadziesiąt linków. Postanowiłem ją trochę dopalić.

- rzuciłem kilka blastów, z czego znalazło 10.000 linków zwrotnych.

- podzieliłem to sobie na mniejsze pliki, potworzyłem kanały RSS, pingowałem z 2-4 razy dziennie przez 5 dni.

Efekt tego jest taki, ze strona linkowana z blastów , dostała raptem 200 BL według mejestic.

Pytanie:

WTF? Czemu tak mało, co robić by pojawiło się ich więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt tego jest taki, ze strona linkowana z blastów , dostała raptem 200 BL według mejestic.

Pytanie:

WTF? Czemu tak mało, co robić by pojawiło się ich więcej?

A czy celem tego co zrobiłeś było uzyskanie jak największej ilości BL wg Majestic Seo?

Poza tym:

Jeśli blasty trafiły w kiepskie miejsca to pingowanie rss z tymi linkami nie na wiele się zda.

Majestic Seo potrzebuje troche czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli blasty trafiły w kiepskie miejsca

nie oszukujmy się dobrze wiesz w jakie miejsca te blasty trafiają... no chyba że nie masz XR i nie postujesz :P

dostała raptem 200 BL według mejestic.

powiem tyle nie wiem jak wam ale mi baaaaaardzo wolno majestic zbiera nowe linki :)

Najlepiej zgarniał w momencie upadku bazy linków z yahoo (aby naciągnać masę ludzi na abonamenty)

Teraz już im się nie chce tak męczyć swoich serwerów :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie powoli zbiera

ja bym zrozumiał, gdybym nie pingował , generalnie nawet dwoma narzędziami, ale pingowałem namiętnie

nawet wpisy z katów pingowane były, dobrych kató nie śmietników......efekt ten sam , przyrost totalnie malutki

to może ktoś ma jakiś sposób ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, liczba BL jest z nich mała, ale lepsze to niż nic .....

no i dalej nie ma sugestii co by można zrobić, może jakiś inny sposób na te staty w majesticu odnosnie BL?

Bo SB pracuje i pracuje, a to trochę wkurza, że tyle pracy na marne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo SB pracuje i pracuje, a to trochę wkurza, że tyle pracy na marne ....

dlaczego na marne? chyba, że podnieca Cię ilość BL :-)

powiedz czy sprawdzasz na bieżąco pozycje na wybrane frazy i jaki masz odsetek SUCCESS, skąd wziąłeś listy - samo mielenie SB jeszcze nie oznacza, że Twoje linki wogóle lądują one na stronach

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego na marne? chyba, że podnieca Cię ilość BL :-)

@Sagi-mam nowego pracodawcę co mówi że 700 to jest w ch..duuuuuużo BL i jeszcze sprawdza je Alexą :)....

to mam nadzieję, że przynajmniej dobrze płaci :P

ludki, nie podniecajcie się lub nie dołujcie iloscia BL prowadzacych do strony.

w tym momencie - nie ma zadnego wiarygodnego narzedzia, ktory pokaze ich ilosc na biezaco.

chcialem napisac - monitorujcie pozycje na wybrane frazy - ale to tez bujda :D monitorujcie wzrost liczby użytkowników na Waszych stronach - a pozniej - $$$ (bo przeciej, przynajmniej mi, o to chodzi :) )

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem napisac - monitorujcie pozycje na wybrane frazy - ale to tez bujda biggrin.gif monitorujcie wzrost liczby użytkowników na Waszych stronach - a pozniej - $$$ (bo przeciej, przynajmniej mi, o to chodzi rolleyes.gif )

czasem chodzi o wzrost liczby punktów w weblinku ;) więc wiesz !!! bo o to mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności