Jump to content

Przekierowanie domeny


dariusz677

Recommended Posts

Witam mam jeszcze takie pytanie, jaka byłaby reakcja Google? Gdybym nabył domenę która ma 8 lat o  takiej samej tematyce strony która, nie była pozycjonowana i generuje minimalny ruch. Za pomocą przekierowania 301 na moją domenę jaki wpływ by miało na pozycjonowanie? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Żeby stwierdzić jaka była by reakcja trzeba analizować docelową, 301-ke. Nie da się dopowiedzieć na Twoje pytanie jednoznacznie. Teoretycznie wpływ mógł by być pozytywny, praktycznie: może być rożnie.

re287am9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ruch, który pozyskasz dzięki temu przekierowaniu będzie wartościowy i może się przełożyć na nowych klientów to nawet jeżeli nie ma ona wartości w kwestii SEO to warto się nad nią zastanowić. Ale polecałbym CI najpierw przestudiować jej historię i upewnić się, że ruch, który dzięki temu pozyskasz będzie wartościowy.

Agencja marketingowa OnRise - Pomagamy firmom pozyskiwać klientów oraz zwiększać sprzedaż za pomocą marketingu oraz reklamy internetowej.

Link to comment
Share on other sites

Ja przekierowałem stronę totalnie nie związaną z moją działalnością i treścią ale za to z mocnymi linkami- sprawdzałem tą domenę pod kątem linków, historii, reputacji. I nie przełożyło się to bezpośrednio na nowych klientów, ale strona widocznie poprawiła się w rankingach, więc i klienci się pojawili - mimo iż domena ma dopiero pół roku. 

Akcesoria do zbrojenia betonu - https://intako.pl/ |

Sklep z wężami dla przemysłu - https://kokaj.pl/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy