Skocz do zawartości

[AUTOFLUX] Automat dodający, symulujący działania człowieka na stronach, podający kawę


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, z tą kawą przesadziłem, ale takie rzeczy jak automatyczne dodawanie wpisów w serwisach ogłoszeniowych, itp., autorejestracja użytkowników na forach, zmiany w profilach, itp. działania na stronach - wykonuje.

 

Program wykonując te działania bazuje na dostarczonych lub utworzonych samodzielnie skryptach przypisanych do adresów, czyli przechodzi kolejne kroki naśladuje działania człowieka na stronach. Otwiera strony, klika, zaznacza checkboxy, wybiera selecty, rozwiązuje captchę (przez serwis anti-captcha), wkleja zabezpieczające pytania dodatkowe, wysyła formularze, zapisuje wynik.

 

Demo: https://www.cyfropolis.pl/zasoby/autoflux/autoflux.php
Program jest w wersji portable, więc zipa należy wypakować przed uruchomieniem. Wiem, że to oczywiste, ale niestety, niektórzy się gubią, a może im się tak spieszy.

 

Aplikacja w wersji demo dewastuje wklejane teksty wyrazem DEMO oraz nie pozwala na otwieranie więcej niż 20 adresów.

 

Po otwarciu programu najlepiej kliknąć na "Pomoc" w menu, aby wyświetlić ją w programie i poczytać.

Szybki start:
1. Wybierz projekt z drzewka projektów (zauważ, że po prawej stronie nad notatką do projektu masz rodzaj skryptu, który będzie używany

w otwieranych adresach).
2. Przejdź do przeglądarki i otwórz listę adresów stosowną do rodzaju skryptów zapisaną w projekcie, np. masz projekt do ogłoszeń,

wybierz plik z adresami stron ogłoszeniowych.
3. Kliknij raz na adres, aby załadować skrypt.
4. Kliknij przycisk uruchamiania pojedynczego skryptu (przycisk nad polem tekstowym skryptów podobny do "play"), aby zobaczyć jak

program wykonuje skrypt.
W wersji demo linie skryptów zawierające rozkaz wysyłania captchy i klikania na przyciski wysyłania formularzy są wstępnie zakomentowane slashem, aby nie było niepotrzebnych próbnych wysyłań formularzy przy testowaniu. Oczywiście, po odkomentowaniu taka linia będzie wykonana.
5. Zapoznaj się w pomocy z zagadnieniem pisania czy modyfikacji skryptów, trickami skryptów, a najlepiej z całą pomocą. ?

 

Rozwój tego narzędzia będzie polegał na (oprócz stricte aktualizacji samej aplikacji) udostępnianiu paczek adresów i skryptów do

automatycznego dodawania. Ale na razie poczekam na Wasze uwagi.

 

pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!
Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Godzinę temu, marecky napisał:

Parę minut później: plik wrócił z laboratorium oznaczony jako bezpieczny. ;) No to można grzebać.

Tak myślałem, że będzie ok. ?

26 minut temu, nmx napisał:

czekam na wstępną ofertę

Jeszcze chwilkę, bo chciałbym już wrzucić z programem jakąś początkową paczkę kilkuset adresów serwisów ogłoszeniowych i forów z gotowymi skryptami (chyba, że ktoś chce tylko sam program).

Oczywiście każdy użytkownik (w przypadku serwisów ogłoszeniowych) będzie musiał dostosować sobie kategorie wpisów do własnych potrzeb, ale tego nie da się uniknąć. Mimo wszystko to i tak się opłaca, bo po jednorazowej zmianie kategorii, ogłoszenie będzie można ponawiać co określony okres (komenda "next=") automatem. Nie trzeba będzie też dawać długich czasów trwania ogłoszenia, ale ponawiać co krótki odstęp, aby ogłoszenie pojawiało się na topach ogłoszeń. Na podobnej zasadzie można przygotowywać serie komentowania, wpisów na forach, itp. Nad tym będę też pracował.

 

Program działa dość wolno, w sensie takim, że przechodzi wolno między podstronami. Jest to oczywiście celowe, bo zanim strona się załaduje mija jakiś czas, nadto często się zdarza, że strony nie pozwalają na zbyt szybkie wysłanie formularza, wręcz wymuszając czekanie ileś tam sekund. Zanim w Pakistanie rozwiążą recaptchę, też mija trochę czasu.

Na upartego, aby przyspieszyć dodawanie można sobie uruchomić jednocześnie parę instancji programu, każda pracująca dla innego celu.

 

Cena nie będzie duża, jakieś kilkadziesiąt złociszy netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale tylko dla osób które nie mają żanego Twojego oprogramowania. Ci co kupili już, niech mają cenę niższą :)

 

BTW. @nmx Lekki przytyk gdy ja tylko pytam o ew. zniżkę, a sam zapomniałeś jak ZA DARMO chciałeś pakiet od i4a https://www.forum.optymalizacja.com/topic/217707-indeksowaniei4apl-system-do-indeksowania-linków?do=findComment&comment=1446587

Ach ta pamięć ludzka, no szwankuje nam, szwankuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@toja Teoretycznie będzie opcja wyboru

 

2 godziny temu, SEO-Admin napisał:

Jeszcze chwilkę, bo chciałbym już wrzucić z programem jakąś początkową paczkę kilkuset adresów serwisów ogłoszeniowych i forów z gotowymi skryptami (chyba, że ktoś chce tylko sam program).

 

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku ! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaxPan napisał:

Wolno ale przy cenie 50-100 zł pytać o rabat to już nie smaczne. Nie uważasz?

 

dzięki, właśnie o to chodziło

 

2 godziny temu, KarolKras80 napisał:

@MaxPan Ok, nie było tematu, ale pstryk w kolegę z poprzedniego posta aktualny :aniolek:

 

proponuje zapoznać się z całym tematem, a nie tylko jego częścią (ale co ja tam wiem)

 

1 godzinę temu, SEO-Admin napisał:

pax, koledzy ?

 

z mojej strony temat zamknięty, nie mam czasu na takie komentarze, czekam na rozwój programu oraz ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności