Jump to content

toja

New members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

16 profile views
 1. toja

  Domena na zeplecze?

  Ja się ciągle uczę, robię testy. Biorę dla siebie domeny które podlinkowane są przez wiele różnych domen.
 2. Jakieś rady z dopalaniem zaplecza? Podpowiesz coś? Wskażesz jakiś dobry blog z którego coś można wyciągnąć? Kiedyś też byłeś na takim poziomie jak tutaj zgromadzeni zadający wam pytania wiec liczę na koleżeństwo i wsparcie.
 3. Napisałeś kiedyś. Czego wiec używasz dzisiaj? Czy wg Ciebie na niewielkie potrzeby ten harwester w Xneo wystarczy ? Mam niewielkie potrzeby. Chce podlinkować 20 zaplecz.
 4. Od czego zaczynasz optymalizację? Mam stworzoną stronkę której budowa wygląda następująco. domena.pl/wojewodztwo/fraza-miejscowosc. Tak wygląda url. Na każde miasto określona podstrona ma: H1 - fraza miasta treść H2- odmiana fraza miasto + tekst treść zdjęcia których jest 6 na podstronie - są nazwane fraza miejscowość + nazwa własna Na co powinienem zwrócić uwagę ?
 5. Pozycjonuję lokalnie na frazę + miejscowość. Udało mi się wskoczyć w wielu miejscowościach na pozycję pomiędzy 10-20. Nie mogę jednak wyskoczyć na pierwszą stronę. Linkuje, linkuję i nic. Co sugerujecie? Gdzie szukać błędu? Macie jakieś pomysły?
 6. Czego ty używasz do harwestu ? Chcę dodawać linki na blogspot na blogi, które mają wiele lat. Czy sugerujecie robić takie rzeczy? Chcę zwiększyć w ten sposób naturalność linkowania. Czy mogę dodawać linki na blogspota z Xneolinks ?
 7. Linkuję donkiem priemiumem moje stronki. Nasuwa mi się pytanie. Które z silników mają możliwość linkowania wyłącznie strony głównej a które z nich mają możliwość linkowania jakiejś podstrony serwisu? Jeśli silnik ma możliwość linkowania kategorii a ja dam mu linkowanie podstrony to czy z automatu przytnie url do domeny głównej?
 8. Nie rozumiem wiec po co z takich stron linkować? Wydaje mi się, że pierwszą przyczyną jest to, aby zróżnicować profil linków. Jedne linki mają być z dofollow a inne z nofollow wtedy wygląda to dla googla naturalnie. Dobrze myślę czy jestem w błędzie ?
 9. Czy wszystkie linki na blogspocie mają nofollow? Po co wiec linkować z blogspota skoro są to linki nofoollow? po to aby zróżnicować profil linków? Czy można na blogspocie znaleźć linki z dofollow? Czy można jakimś footprintem znaleźć na blog spocie linki z doofolow?
 10. Od dziś zajmę się robieniem własnych baz. Wiem, ze na początku będą problemy jak z wszystkim, przynajmniej mając taki zasób wiedzy jaki ja mam. Jasne, ze 1000 wystarczy. Dacie mi jakieś wskazówki pod footprinty. Wiem, że na forum xneo są już przykładowe. Wiem, że należy je rozbudować o nowe wytyczne pod harvest. Czy nowe miejscówki mogę również zdobywać przez XNEO? Jak obsługiwać go pod harwest ? Aktualnie mam go uruchomionego do linkowania.
 11. Skoro Xneolinks nie jest magikiem prędkości to mając bazy podstawowe z Xneolinks linkujecie z nich stronę pozycjonowaną czy zaplecze ? Jak to wygląda u was?
 12. Ile projektów może być puszczonych jednocześnie linkując premiumem tak aby nie spadła skuteczność poszczególnych projektów ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy