Jump to content
igorczarnowo

Skaczące wyniki w google

Recommended Posts

Witam jestem tutaj nowy więc nie chciałbym być uznany za spamera. Dlatego napisze w skrócie o co chodzi. A mianowicie staram się pozycjonować swoją stronę jest to portal randkowy o tematyce erotycznej. Staram się to robić według wytycznych jakie znajduję w internecie. Co zauważyłem. wpisując w google site:mojastrona.pl google raz mi pokazuje że znajduje 144 wyniki i 56s za dwa dni sprawdzam jest 44500 tys wyników, za kilka dni sprawdzam jest 160 wyników potem znowu tysiące, Na dodatek jednego dnia sprawdzam po frazie np: sex kamery , strona jest na 30 pozycji a za kilka dni poza top 100 , po czym za kolejne kilka dni na 27 miejscu , i znowu poza top 100. Pozycjonuje stronę od miesiąca czy to normalne zachowanie google w pierwszych miesiącach? Jak uniknąć takich skoków w gogole.

Kolejne moje pytanie jeśli mogę zapytać , w sumie to porada. Poniżej napisze co już zrobiłem dla swojej strony i pytam co jeszcze powinienem zrobić 

A mianowicie

1 W miarę możliwości przygotowałem stronę pod kątem SEO , dodałem meta taki title descripsion do ponad 80 zakładek swojej strony według wytycznych gogole

2 Strona ma plik robot.txt , sitemap i jest zwerfikowane plikiem google dla google webmastera i google statystyk

3 Strona posiada proste adresy, ma favicon,  i social media facebook twitter pinterest 

4 Od kilku lat prowadzę 3 blogi na których dodałem kilka artykułów z linkami dofallow

5 Zakupiłem na allegro 30 linków dofallow 

6 Dodałem stronę do google map i google moja firma

7 Strona ma SSL , blog i forum

Co jeszcze powinienem zrobić  aby pomóc stronie zaistnieć wyżej? Każdą krytykę oraz poradę przyjmę 

czy chodzi o BEZPIECZEŃSTWO I RĘCZNE DZIAŁANIA? Jak tak to mam NIE WYKRYTO PROBLEMÓW.  zerkam w GSC i tam nie widać nic co by mogło być niepokojące, chyba że nie wiem gdzie szukać i patrzeć 

zauważyłem też że od jakiś 15 dni google nie wczytuje nowo dodanych linków zewnętrznych i wewnętrznych, a takie są dodawane mówię tutaj oczywiście o linkach dofallow

W dniu 27.11.2019 o 15:34, igorczarnowo napisał:

5 Zakupiłem na allegro 30 linków dofallow 

Co jeszcze powinienem zrobić  aby pomóc stronie zaistnieć wyżej? Każdą krytykę oraz poradę przyjmę 

Branża erotyczna to jedna z cięższych i kosztowniejszych. 30 Linkami z allegro to lokalnej kwiaciarni nie ruszysz. Nie żeby zniechęcać ale trzeba mieć kilka tysi miesięcznie na seo takiej strony i dodatkowy budżet na działania poza internetem.  

Alkowiki - dla większego relaksu

Teraz, gmod napisał:

trzeba mieć kilka tysi miesięcznie

Na koszty pracy chyba tylko :) O budżecie na treści/linki zapomniałeś napisać.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

strony erotyczne to ciężki temat nie tylko w polsce, ale jak ma się odpowiednie zaplecze, chęci i czas to można wysoko wyskubać strony w google,. Nie zrobisz tego w miesiąc czy dwa. Zauważ że np. portal showup ma z 30 stron które są stronami wizytówkami i kierują na stronę docelową. Budując i promując taki portal nie możesz skupiać się tylko na swoim portalu. Ja osobiście mam dwie takie strony które sam promuję, są w top 20 od kilku lat na frazy sek kamery seks kamery sex kamerki ale nigdy nie udało mi się wbić w top 10.  Opinia że potrzeba milionów aby ruszyć taką stronę jest błędna, fakt 20 linkami z allegro za wiele nie zdziałasz, ale facebook twitter i dobre zaplecze seo robi robotę. Jak możesz to podaj link do strony zobaczę jak to wygląda i mogę ci pomogę. 

Wracając do skaczących wynikach w google to interesujące, raz czy dwa jak coś takiego się zdarzy to rozumiem ale co kilka dni hmmm. W jaki sposób sprawdzasz pozycję strony w google?

Cytat

Ja osobiście mam dwie takie strony które sam promuję,

A poprzednie Twoje konto na naszym forum nie miało przypadkowo kobiecy login i foto?

• Haha 2
  • Confused 1

re287am9.jpg

Posted (edited)

Podłącze się pod temat skaczących pozycji.

W moim przypadku chodzi o jedną stronę, w konkurencyjnej branży, ale nie erotycznej ;). W związku z dużą konkurencją nie spodziewam się tam aż tak dużych wahań pozycji.

Pozycjonuję tam 24 frazy, ale tylko z trzema mam problem. Linkują one do różnych podstron. W okresie monitoringu na screenach poniżej nie były wprowadzane żadne zmiany optymalizacyjne. Ten "problem" trwa już kilka miesięcy. Nie mam pojęcia jaka może być tego przyczyna. Proszę o Wasze opinie.

Screenshot_2020-01-02 Panel Administracyjny(1).png

Screenshot_2020-01-02 Panel Administracyjny.png

Edited by maleficent
dopisanie nowego zdania

3 wskazówki od 3G Studio do pozycjonowania strony samemu.

W dniu 2.01.2020 o 11:25, maleficent napisał:

Podłącze się pod temat skaczących pozycji.

W moim przypadku chodzi o jedną stronę, w konkurencyjnej branży, ale nie erotycznej ;). W związku z dużą konkurencją nie spodziewam się tam aż tak dużych wahań pozycji.

Pozycjonuję tam 24 frazy, ale tylko z trzema mam problem. Linkują one do różnych podstron. W okresie monitoringu na screenach poniżej nie były wprowadzane żadne zmiany optymalizacyjne. Ten "problem" trwa już kilka miesięcy. Nie mam pojęcia jaka może być tego przyczyna. Proszę o Wasze opinie.

Screenshot_2020-01-02 Panel Administracyjny(1).png

Screenshot_2020-01-02 Panel Administracyjny.png

Moim zdaniem przydało by się kilka artykułów na dane frazy na serwisach z wyższą reputacją.

3 minuty temu, fototapeta napisał:

Czy oststnio był jakiś duży upgrade google? Prowadze stronę  czekoladowafontanna.com i skaczą mi wyniki mocno.

Chyba Bóg Cie opuścił dziecko z tym spamowaniem

• Like 1

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Seochess.pl
      OTO PAKIETY SEO KTÓRE ZMIENIĄ STATUS TWOJEJ STRONY. OGROMNA DYWERSYFIKACJA, JAKOŚĆ WYKONANIA ORAZ SKUTECZNOŚĆ!

PAKIET STUDENTA:

30 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 20 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 50 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 10 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 5 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 5 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 5 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO DARMOWE PODLINKOWANIE RankerX (Zaplecz Blogowych) DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
      CENA: 489 ZŁ (PROMOCJA Z 599 ZŁ!)

PAKIET SPECJALISTY:

50 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 30 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 60 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 15 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 10 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 7 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 10 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
      CENA: 769 ZŁ (PROMOCJA Z 839 ZŁ!)

PAKIET EKSPERTA:

60 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 50 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon itd.) 70 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 25 zaplecz blogowych o danej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 15 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 10 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 15 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO  Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
      CENA: 1079 ZŁ (PROMOCJA Z 1199 ZŁ!)]

EFEKTY:

DANE:

Kontakt: support@seochess.pl

NIP: 8681944685
      REGON: 384986615
    • By Kamila Szczęście
      Zależy mi na sprzedaży tekstów w trybie natychmiastowym. Oferuję wiele tematów, artykuły z wielu dziedzin. 

Wszystkie informacje przekażę najchętniej pod adresem: kamilaszczescie@outlook.com 
    • By Seochess.pl
      Q&A

1. Jak Wykonujemy Audyt?

Wykonujemy kompleksowy Audyt z wykorzystaniem narzędzi takich jak Ahrefs Czy
      Moz. Skupiamy głównie uwagę na 

- Parametry domen z Top 10
      - Strukturę Logistyczną i Semantyczną Top 10
      - Słowa kluczowe Top 10
      - Linki Które Domeny Te Wykorzystują
      Czas wykonania Zlecenia to 4 dni (w zależności od słowa kluczowego). 

2. Jak Wykonujemy Re-Linking?

Na podstawie Audytu Seo wykonujemy Re-linking czyli Programowanie zwrotne
      większości linków które buduje konkurencja. Stosujemy głównie linki z wysokim DR, eliminując słabe linki. Linki będą pochodzić z For, Social Bookmarks, Komentarzy blogowych, Guest Post oraz Blogów. Na życznie możemy również wykonać zaplecza Domenowe podobne do tych z konkurencji. 
      Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego)

3. Jak Podbijamy Parametry?

Na podstawie znalezionych linków budujemy silne zaplecze linkowe które podbije każdy parametr na Moz, Ahrefs bądź Majestic. Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego).

4. Jak Wyrównujemy Strukture Słów Kluczowych?

Wykonując zlecenie na Re-Linking jednocześnie możemy wyrównać niesymetryczność słów kluczowych. Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego).

Po więcej informacji proszę zapytać na maila. Aby wycenić cenę pakietu potrzebujemy zobaczyć wielkość projektu. 

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl

• By Splif
      Do naszej ekipy w IF.PL poszukujemy młodszego specjalistę SEO - osobę z zapałem do pracy i chęcią rozwoju zawodowego. Pod okiem doświadczonych ekspertów nauczysz się obsługi narzędzi używanych przez specjalistów SEO oraz poznasz sposoby optymalizacji stron internetowych.

Jeżeli masz: 
      Analityczny umysł. Zapał i chęć rozwoju. Dobrą znajomość MS Excel.  
      Bez problemu poradzisz sobie z obowiązkami typu: 
      Tworzenie researchów i podstawowych analiz SEO.  Raportowanie i monitoring stron klientów.  Współtworzenie ofert dla klientów.  Obsługa prostych projektów SEO pod okiem eksperta.   
      Dodatkowymi atutami będą: 
      Znajomość podstaw optymalizacji stron internetowych.  Znajomość podstaw Google Analytics/Search Console.  Znajomość narzędzi SEO i marketingu online.  Praktyka w SEO/marketingu online.  Znajomość języka angielskiego.   
      W zamian oferujemy: 
      Ścieżkę rozwoju wraz z rozwojem agencji.  System szkoleń z zakresu SEO i analityki internetowej.  Umowę o pracę / B2B na pełen etat.  Kreatywną przestrzeń z TV, PS4, Nintendo WII w biurze na warszawskiej Sadybie.  Współpracę z doświadczonymi ekspertami z branży SEO.  
      CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja[at]if.pl.

Więcej o IF.PL na: https://if.pl/poznaj-nas/

• By Seochess.pl
      1. Skąd pochodzą linki ?

Linki pochodzą w głównej mierze z Zagranicznych, ale także Polskich stron
      z rozszerzeniem Edu bądź Gov. Staramy się zawsze dobierać mieszankę unikalnych oraz skutecznych stron.

2. Czy linki pochodzą ze stron za spamowanych?

Nie, unikamy stron blogowych zaśmieconych przez setki komentarzy z Backlinkiem. Dodajemy tylko wartościowe backlinki oraz staramy się segregować linki, które będą pochodziły z takich domen. OBL jest bardzo racjonalny.

3. Jak indeksujemy i jak długo trwa indeksacja linków?

Indeksacja linków trwa w zależności od Google (bądź innej wyszukiwarki). Nie mamy na to realnego wpływu. Linki indeksujemy darmowymi indekserami typu linklicious czy indexification.

4. Jak przygotowujemy i wysyłamy Raport?

Raport przygotowujemy w Excelu. Znajduje się tam Tematyka, anchor texty twojego zlecenia oraz parametry konkretnej domeny.

5. Czy Kampanie przyniesie efekty?

Nasze linki ZAWSZE charakteryzują się wysoką jakością wykonania, stąd też nigdy nie gwarantujemy efektów, ale możemy zapewnić, że efekty mogą być ZNAKOMITE! 

Cena : 3 zł / Sztuka. Maksymalne zamówienie to 40 linków Edu-Gov, z tym że około 30 to linki z końcówką EDU BĄDŹ GOV, RESZTA TO LINKI MOCNO ZWIĄZANE Z EDU/GOV. 

Q&A

1. Skąd pochodzą linki?

Linki pochodzą głównie z dużych profili Uniwersyteckich z różnych krajów. Większość to linki follow.

2. Czy linki zostaną podlinkowane?

Tak, linki zostaną podlinkowane - dla pakietu 100 edu zostanie dorobione 3000 linków T2, a dla 200 - 7000 linków T2. 

3. Czy linki indeksują się?

Tak, zdecydowanie większość linków indeksuje się. Stosujemy indexer premium aby je zaindeksować!

4. Cena

100 Edu Gov - 469 zł Brutto ( Zniżka z 559 zł)
      200 Edu Gov - 759 zł Brutto (Zniżka z 889 zł)

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy