Jump to content
Sign in to follow this  
jahol

Porównywarka ubezpieczeń

Recommended Posts

Witajcie,

chciałbym uruchomić stronę oferującą zakup ubezpieczenia przez internet.

Na początek skromnie - strona w WP z narzędziami oferowanymi przez systemy partnerskie.

Pytanie do Was: jakie systemy polecacie? Zależy mi na jakiś ciekawych kreacjach typu kalkulator składki który można wgrać na stronę.

O ile w przypadku chwilówek i kredytów jest tego dużo to jeśli chodzi o ubezpieczenia nie znalazłem nic ciekawego.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

8 godzin temu, jahol napisał:

z narzędziami oferowanymi przez systemy partnerskie.

Pytaj ich....

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

i 20 tys na SEO i drugie tyle na SEM ;) ... miesięcznie :D

• Like 2

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Śmiem twierdzić z tego co piszesz że nie warto abyś poświęcał na to czas. Stracisz tylko, jak niekoniecznie $ to swój czas.Na tym się zarabiało ok 10 lat temu bez większych inwestycji.

Teraz kwoty o których napisał @zgred to są zdecydowanie za małe aby sensownie wbić się w rynek i to bez gwarancji powodzenia.

• Like 1

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Przypomina mi się wypowiedz polityka jak Polacy pierwszy raz jechali na misję do Iraku - "są przygotowani mają paszporty" ;)

• Haha 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

Jestem świadomy kosztów marketingu internetowego gdyż pracuję w nim od kilku lat, również dla porównywarek ubezpieczeń. Swój projekt chciałbym promować jednak trochę inaczej i z racji że jest to swego rodzaju eksperyment nie nie planuję na początek dużego budżetu.

Ponawiam więc pytanie: jakie komponenty i narzędzia oferowane przez systemy partnerskie polecacie do zbudowania strony oferującej ubezpieczenia.

Najbardziej zależało by mi na kalkulatorach oc, turystycznego i na życie lecz nigdzie nie potrafię takiego znaleźć.

Pozdrawiam

2 godziny temu, jahol napisał:

Ponawiam więc pytanie: jakie komponenty i narzędzia oferowane przez systemy partnerskie polecacie do zbudowania strony oferującej ubezpieczenia.

Więc ponawiam odpowiedź - PYTAJ wydawców systemów jakie komponenty oferują i wybierz odpowiedni dla Ciebie.

2 godziny temu, jahol napisał:

Swój projekt chciałbym promować jednak trochę inaczej

Podobnie jak Chuck Norris, który zrobił "wszytki pompki"  nic nowego w tym temacie nie wymyślisz, ale rób jak uważasz ... 

• Like 1

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

Piszesz, że masz pomysł jednocześnie szukasz rozwiań które mają wszyscy. 

Piszesz, że masz doświadczenie w ubezpieczenie jednocześnie pytasz o podstawy, które masz dostępne po zalogowaniu się do programu partnerskiego. 

Sugestia, zacznij i sprawdzaj co działa. Nikt nie wyłoży Ci gotowego pomysłu na biznes, bo takiego nie ma. 

• Like 2

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

AQQry, dzięki za nic.  Nie chcę gotowego pomysłu na biznes a jedynie konkretnego narzędzia do mojego biznesu.

Finan, faktycznie superpolisa.pl ma coś czego szukam, dzięki.

• Haha 1

4 godziny temu, jahol napisał:

Finan, faktycznie superpolisa.pl ma coś czego szukam, dzięki.

Nie ma za co dziękować.Pracowałem w tej branży lata temu i wiem że nie zarobisz teraz. Tym bardziej jak nie potrafisz znaleźć.

Ale życzę powodzenia..

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Potrafię, właśnie znalazłem. I to o wiele szybciej niż gdybym rozmawiał z każdym ubezpieczycielem osobno i szukał na własną rękę.