Skocz do zawartości

pospadly Wam pozycje ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Z moich obserwacji wynika, że poleciały serwisy linkowane z katalogów (szczególnie to nowsze, nie posiadające dużej wartości w postaci wieku domeny, zaindeksowanych linków z innych miejsc).

I dopasuj do tego co napisałeś katalog.onet.pl :D (tak, też poleciał na -30)

Lecą również te nie linkowane z katalogów, stare jak Internet, choć może rzadziej niż te młode i linkowane z katalogów.

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Autorytetem na pewno nie jestem, ale również uważam, że te spadki to nie wina katalogowania.

Wszystkie moje domeny, które tylko i wyłącznie kataloguję (automatycznie, więc głównie qlweby) siedzą mocno na swoich pozycjach, a zdecydowana większość pcha się do góry w mniejszym lub większym stopniu. Prawie wszystkie domeny są mlodsze niż 6 m-cy (dopiero zaczynam tę zabawę).

Ucząc się języków obcych zaopatruj się w odpowiednie podręczniki. Księgarnia lingwistyczna zaprasza do zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi spadają i powracają na poprzednie pozycja tak co 3-5 dni. Jakoś tak dziwnie... Zero logiki.

Raz PR 4-5 a raz 0 i na odwrót. Ale chyba spore czyszczenie zasobów było. Bo liczba linków pospadała. Jak przejrzałem to wywaliło te stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam od 10 wpisow dziennie, po 3-4 tygodniach przechodzę na 20 i tego się trzymam.

ja po 5 wpisów i wszystko polecialo jedynie utrzymała się jedna domena - pozycjonowana w ang. kat. - nie dodałem linka conajmiej przez meisiąc - i utrzymała swoją pozycję gdy wszystkie inne poleciały

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie to samo,stronki z zaplecza, których nie linkowałem od dawna- trzymają się, reszta - fruwa.

Co ciekawie, każdego rana budze się i notuje spadek stronek o kilka punktów w dól. Boje się budzić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam starą domenę, którą pozycjonuję pod "strony www". Strona lata niemiłosiernie, siedziałem pół roku na 1 mscu a teraz wszystko zależy od dnia i godziny. Na allinanchor jestem 1 :D Google Dance pokazuje, ze strona jest cały czas na kilku IP jako pierwsza, a co ciekawsze te IP sie zmieniają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się budzić

To może nie zasypiać.. ;-) hehehe

Po prostu stało sie to co musiało się stać.

Gogiel chce wykosić nieuczciwie wysokie pozycje stron, po to by jakaś nastolatka która pisze niesamowicie wartościowe np: wiersze - nie musiała zmagac sie z bandą pozycjonerów którzy walą linki gdzie popadnie bo po prostu ta nastolatka zna się na pisaniu wierszy i dlatego jej strona jest dobra dla googla.

Gdy ktoś wali linki do katalogów to znaczy ze zaprzestał być twórczy i nie skupia sie już na treści strony a na jej pozycji w Google.

Internet ma słuzyć internautom a nie webmasterom - dlatego powstał.Nikt nie chce neta w których czołowe pozycje zajmują strony sztucznie podlinkowane, a nie wiele wnoszące.

Gogiel zdecydował że bajzel w wyszukiwarce tworzą strony linkowane katagomi ( o tak najprościej),

zaś qlweb to najpopularniejszy nosiciel linków z pozycjonowania.

Mam nadzieje że to chwilowe zawirowanie Googla( 6 dni) ale widać tendencję do czyszczenia neta ze smietników i to może byc juz tak na stałe

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na połowie moich katalogów qlweb - spadła liczba zindeksowanych podstron - nawet do 300! - z pare k wyników - czyli jeżeli ktoś miał link z podstrony, to już go nie ma ....., a ilu jest takich?

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej spokojnie. Zaczynam od 10 wpisow dziennie, po 3-4 tygodniach przechodzę na 20 i tego się trzymam.

Ilość, ilość a gdzie jakość?

Katalog jest (troche) jak każda inna strona. Możesz dać 100 wartościowych linków w ciągu tygodniu (i łapać filtr) albo dać 1000 z ktore google 80% nawet nie indeksuje.

Nie chodzi o katalogów, chodzi o jakość strony i linków (1 wśrod 10, 50 czy 100 linków wychodzących).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie to samo doszedłem do pozycji 5-20 w zależności od słów w wywaloło mi wogóle stronę

Zostały jedynie jakieś odpady- podstrony na 300 miejscach

Do dziś nie odzyskałem pozycji

Myślałem że to zmiana sitemapy, ale już dawno powinno wrócić.

Jakiaś rada dla malucha

www.ebanco.com.pl

strony głównej wogóle nie ma w wynikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blendi

https://www.google.pl/search?q=site%3Awww.ebanco.com.pl

To wygłada na to, że google "myśli", że to nie unikalne content (Wynik uzupełniający)! Nie znam się na PP - ale czy nie ma racji?

Raczej chodziło mi o to że jak wpiszesz słowa kluczowe, strony nie ma w wynikach wyszukiwania (ebanco.com.pl) na którą szły wszystkie linki z wymiany

Jedynie ebanco/coś tam /coś tam/ coś tam, która pojawia się na na xxx miejscach

Zauważułem że czasem sie pojawia na xxx miejscach ale wogóle bez opisu.

Z konkurencją też to samo poza nawigatorem i jego stronami on nieruszony zawsze na 1 miejscu,.

I jeden wzrost u konkurencji "nazwajakaś tam .v10.pl." Na moich qlwebach króluje, dodaje po kilka podstron dziennie, więc to co było w wątkach wcześniej że qlweb kuleje nie ma poparcia.

Dodaje czały czas do innych niż moje i wystarował w górę

I teraz :shout: tylko zostało

O CO CHODZI?? JAk to zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności