Skocz do zawartości

pospadly Wam pozycje ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Btw. Esos przyjacielu, nadal wolalbys zaplacic googlowi niz mnie ? :>

heheh, czesc burzamiasty :D

jakos moje czarne wizje odeszly w sina dal ;) uspokoilo mi sie na frazach :D pozycje powrocily, spie spokojnie. i nadal robie swoje po staremu - sa wyniki :D

...i stało się tak, że jaskinie są lepsze niż blog 30latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej branży niestety to samo. Od paru miesiecy pozycjonuje strone znajomego. Przez pare miesiecy nie moge zdobyc 1 pozycji zajetej przez konkuręta. Na 6 pozycji kolejny konkuret. Pare dni temu dolatuje kolena domena pana z 6 pozycji i nagle wczoraj Jedna z jego domena pędzi na 1 Pozycje a druga na 3 : Wyrzucając mnie na z 4 miejsce z drugiego. Co prawda nadal 1 dziesiątka, ale juz sie szcze zastanawiam co robic. Panika ! :)

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna moja strona jak dostala przy tych wielkich spadkach -30 to po 10 dniach wrocila na stare pozycje...

dokladnie 10 dni pozniej dostala kolejna strona, o podobnej tematyce, pierwsze 3 dni -30, pozniej -60, dlugo w okolicach 80-100 pozycji

po paru dniach wyleciala calkowicie z wynikow... dotknelo to nie tylko domene glowna, ale tez wszystkie subdomeny

juz kiedys mialem z ta strona podobna sytuacje... ale wtedy szybciej wrocila na stare pozycje (mniej niz 10 dni):/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności