Skocz do zawartości

Własny szablon i forum BB


Konrad2019

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prosty własny szablon.

https://rod1975.github.io/rr/

 

Chce doinstalować BBpress i podpiąć forum. Tworze własną stronę forum.php, okreslam nazwę szablonu, ale nie mam pojęcia jak wkleić skrót do forum, aby było widoczne na stronie forum.php. Oczywiście, nie ma problemu kiedy wklejam skrót na stronę, która jest domyślnym szablonem WP.

Jakieś podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Konrad2019 napisał:

Jakieś podpowiedzi?

Ale o co chodzi :co:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Konrad2019 napisał:

A pytanie jest, jak zrobic czary mary i pokazac forum na własnej stronie ni zrobionej w wp.

To faktycznie musisz zrobić "czary mary" :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty rozumiesz, że WordPress to jest integralny byt CMS a nie jakiś "jeden plik" w ramach którego z "drugiego pliku" wstawiasz forum! Jeśli w ramach WP dodajesz jakąś wtyczkę, to najprawdopodobniej Bedzie miała swój katalog z plikami "katalog ‚bbpress’"

https://pl.wordpress.org/plugins/bbpress/#installation
.....
Wgraj katalog ‚bbpress’ do katalogu ‚/wp-content/plugins’ używając preferowanej metody (ftp, sftp, scp, itp.) 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Konrad2019 napisał:

Nie kazdy siedzi w Wp od lat.

Ja wcale nie siedzę i nie korzystam w WP.

27 minut temu, Konrad2019 napisał:

Popisywanie sie nie jest konieczne.

Ale konieczne jest czytelnie opisu instalacji i ogólna - podstawowa znajomość zagadnienia w tym wypadku jak działa WP jeśli che się co robić we własnym zakresie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Konrad2019 napisał:

Jeżeli nie znasz WP to jak mógłbys mi pomóc?? (pytanie retoryczne).

Darek @Mion na pewno wie co mówi i podejrzewam że jakbyś grzeczniej podszedł do tematu by podpowiedział.

Ale coraz więcej jest osób: Daj bo mi się należy.

Więc trudno ale podejrzewam że nie podpowie.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Finan napisał:

Darek @Mion na pewno wie co mówi i podejrzewam że jakbyś grzeczniej podszedł do tematu by podpowiedział.

Ale co tu można więcej podpowiedzieć skoro ma instalację bbPress opisaną :

https://pl.wordpress.org/plugins/bbpress/#installation

oraz oficjalną dokumentacje:

https://codex.bbpress.org/

Jednak podstawą jest minimalna wiedza z danego zagadnienia. Parafrazując nie wyminiemy świecy zapłonowej jeśli nie wiemy gdzie jest silnik....

 

EOT_

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mion napisał:

Jednak podstawą jest minimalna wiedza z danego zagadnienia

Taką minimalna wiedzę można mieć przy odrobinie chęci, szukania, zainteresowania. A jak nie ma na to czasu/chęci/ochoty to cóż można komuś zapłacić i z głowy.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi wszystkim. Zdaje sobie sprawę z prostoty pytania i może jest smieszne itp. Nie rozumiem, dlaczego mam kogos prosisc w specjalny sposob o odpowiedz. Zadałem pyatnie i jesli ktos chce może odpowiedziec, jesli nie to nie bez łaski.

 

Chyba w takim forum chodzi o pomoc. Może się jednak mylę.

 

@Finan hmmm ,nikt mi nie zaproponował odpłatnej pomocy, nie wiediząłem, ze tu sie płaci za odpowiedzi.@jimmi moze jest nie wiem, nie znam go. Nie podoba musie spoob zadawania pytan, nie musi odpowiadać.

 

Tak płace za kursy, wiedze itp. Z tym tematem po prostu utknąłem i zawsze na kazdym forum musi pojawic sie fafarafa, który musi pokazywac jaki to pytajacy jest głupi.

Z mojej strony temat zamknięty .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności