pipi

Zablokowany adres domeny na facebooku

Recommended Posts

Cześć.

Od kilku lat prowadzę portale internetowe testoland.pl i wygraland.pl - tematyka to konkursy, testowania produktów, próbki.

Do tych stron regularnie zamieszczam linki na równoległych fanpage na fb. Niestety kilka dni temu domeny moich stron zostały całkowicie zablokowane. Nie można wrzucać linków do tych stron na fanpage, okazuje się, że adresy url mają blokadę. Nic z tego nie rozumiem. Zawsze miałam wręcz fioła na punkcie regulaminu. Wszystko sprawdzałam po kilka razy. A tu nagle takie coś ... Nie umiem sobie wyobrazić, co mogłam zrobić nie tak. Zgłaszałam już problem do facebooka, ale obecnie nic to nie daje.

Niestety podejrzewam, że strony zostały zgłoszone przez pewną osobę, a facebook zareagował z automatu.

Tylko co teraz?

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Dziękuję, Klaudia.

Jak dla mnie strony od razu wyglądają jak scamy w stylu "mamy pińćset ajfonów bez folijki, więc wyślemy jeden do Ciebie. Napisz tylko jak ma na imię Jan Paweł 2".

Co do samego contentu - reklam na**ane ile tylko można, gdzieniegdzie jakiś artykuł

Pewnie oflagowali jako scam lub wyłudzanie danych

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

16 godzin temu, odys napisał:

Jak dla mnie strony od razu wyglądają

O gustach się nie dyskutuje .....

Moze jakis fakt bys przedstawil a nie przypuszczenia wziete z d...... W ktorym miejscu jest zlamany regulamin Facebooka ?

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Cytat

We can't review this website because the content doesn't meet our Community Standards. If you think this is a mistake, please let us know.

Raczej nic nie zrobisz. Można zgłaszać przez oficjalny formularz ale rzadko kiedy (jeżeli w ogóle) czyta to człowiek.

DesignBox - projektowanie stron Konin w najlepszym wydaniu. Ponadto tworzenie sklepów internetowych, migracje, optymalizacja, usługi graficzne. Działalność prowadzona nieprzerwanie od ponad 8 lat. Brak opłat cyklicznych. Solidnie i w normalnej cenie.

Stabilny hosting w normalnej cenie i tanie odnowienie domen *.pl - SeoHost