Skocz do zawartości

[Szukam narzędzia] Usuń z listy duplikaty domen, ale zatrzymaj X urli z każdej z nich

qlwik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam narzędzia które usunie z listy duplikaty domen, ale zachowa X urli dla każdej domeny, czyli np. dla x = 3 usuwa z listy wszystkie urle z danej domeny, oprósz 3 z nich.

Wiem, że gscraper miał coś takiego (zakładka split i Hold duplicate domains max to) i nawet miałem go kupionego, ale to było z 50 lat temu i nie mogę znaleźć licki, a na nulled akurat ta funkcja nie działa (a nowej licki nie można kupić bo właściciel zapadł się pod ziemię).

Ktoś wie, czy jakieś narzędzie to oferuje?

Sprzedam linki graficzne tematyka - Budownictwo, Motoryzacja, Turystyka, IT, Zdrowie.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Jeśli nie ma gotowego "narzędzia" okienkowego , to taką funkcjonalność można napisać jako relatywnie prosty skrypt PHP online lub CLI.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel

Artykuły medyczne -> Chlamydia trachomatis jak można się zarazić tą chorobą ?

@okazwłoka dzięki za info, ale podejrzewam, że narzędzie raczej nie obsłuży np. listy 3m urli?

Edytowane przez qlwik

Sprzedam linki graficzne tematyka - Budownictwo, Motoryzacja, Turystyka, IT, Zdrowie.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Ilość URL będzie ograniczona przez serwer na który jest wrzucony seoprzybornik i system z przeglądarką (kopiujesz i wklejasz dane). Przed momentem sprawdziłem listę 1m i muli. Przy takich ilościach raczej trzeba sięgnąć po zoptymalizowane do dużych list rozwiązania.

spacer.png

1 godzinę temu, okazwłoka napisał:

Przy takich ilościach raczej trzeba sięgnąć po zoptymalizowane do dużych list rozwiązania.

Zamiast wysyłać jako POST z przeglądarki i texarea trzeba zrobić jako upload pliku i przetworzyć na serwerze i zwrócić spakowany ZIP

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel

Artykuły medyczne -> Chlamydia trachomatis jak można się zarazić tą chorobą ?

@qlwik Znalazłem. Wrzuciłem w aktualizację.

Żeby obrabiało duże listy trzeba zwiększyć na serwerze odpowiednio memory_limit (cały plik jest wczytywany) (w php.ini, w przypadku desktopowej wersji php ini znajduje się w katalogu engine).

Testowałem na liście ponad 1 miliona adresów i memory limit ustawone na 2GB.

Edytowane przez okazwłoka
  • Like 1

spacer.png