Skocz do zawartości

Brak telefonów


genju2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Mam stronę brata podpięta pod google adwords. na frazy np hydraulik, gdynia, hydraulik , gdansk, hydraulik sopot, pogotowie hydrauliczne itp. Średnio dziennie mam 15 kliknięć i prawie że 0 telefonów... Nie wiem jaka jest przyczyna. Strona zła pod mobile?

Koszt za kliknięcie jest bardzo wysoki bo od 15 do 20 zł...

https://udrazniamy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac kwestie slabej czytelnosci strony (przede wszystkim dobor krojow pisma i ich uzycie), musisz doczytac jak wyglada kwestia statystyki. Wg. klasycznego podejscia 2-3% klikajacych zadzwoni, a 2-3% z tych 2-3% (czyli juz promile) cos zamowi.

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na stronę przez telefon i powiem Ci, że powinieneś spróbować inaczej zwizualizować nr telefonu. Pierwsza moja myśl była taka, że to duży .jpg i trzeba przepisać nr ręcznie żeby zadzwonić. Kliknąłem i działa, ale pierwsza myśl była inna. Dodatkowo jakoś taki mało aktywny ten CTA, nie wiem czy bym skonwertował na telefon jakbym miał awarię.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdamBoganD napisał:

Konkurencja klika :-) więc raczej nie zadzwonią. Trzeba wdrożyć mechanizmy zabezpieczające np. clickbrainiacs.com oraz odpowiednie ustawienia list i celi w GA, które GoogleAds zaciągnie i nie będzie np. wyświetlać reklam komuś kto nie przeszedł np. na zakładkę "kontakt" a widzę że numer telefonu jest w sliderze więc ciężko będzie mierzyć cel.

 

Podłączyłem to pod stronę. 

Widzę adresy iP wchodzące z Ad. 

Jak teraz ustawić to tak jak wspomniałeś 

ustawienia list i celi w GA, które GoogleAds zaciągnie i nie będzie np. wyświetlać reklam komuś kto nie przeszedł np. na zakładkę "kontakt"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, genju2 napisał:

@Blazejs 

 

To nie sklep internetowy aby przeglądać ofertę. 

Jak komuś się leje woda w domu to klika wchodzi na stronę i pyta chociaż o cenę...

 

 

 

OK, wiec o ile dobrze pamietam to slowo "hydraulik" wystepuje po raz pierwszy gdzies na dole strony. A fonty w wersji light za kazdym razem na ciemnym tle powoduja, ze trudno zeskanowac na szybko o czym jest ta strona.

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2019 o 07:01, AdamBoganD napisał:

 

A ustawiłeś jak CB ma blokować fraud?tqerlnqg6tll.png

 

W GA musisz ustawić listy odbiorców np. Typ użytkownika: „Returning Visitor” Czas trwania sesji ≤ 30 Realizacje celu = 0 oraz czas okres członkostwa; celem może być kliknięcie w numer telefonu lub jak przeniesiesz numer na podstronę "kontakt" to przejście na tę podstronę i podłączyć  te listę pod GoogleAds. Potem w ustawieniach GoogleAds: Odbiorcy/Wykluczenia dodajesz listę którą stworzyłeś w GA i po sprawie. Reklamy nie będą pokazywać się tym którzy wchodzą na stronę, są nie niej mniej niż 30 sekund (można zmienić) oraz nie realizują celu jakim jest zadzwonienie.

  

W jaki sposób ustawić czas okres członkostwa w GA, nie mogę znaleźć tej opcji... 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Mam ustawione od samego początku w Ad lokalizacje.

Kampania Gdynia ---> z lok. Gdynia

Kampania Gdańsk ---> z lok. Gdańsk

Kampania Sopot ---> z lok. Sopot

 

No ale z jednej strony jak mam ustawione tylko z lok Gdynia to w jaki sposób komuś np z innego kraju wyświetliła się reklama?

 

BTW. Zastanawia mnie też wsp. odrzucen na mobile 83 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności