Jump to content
piotrek

Poprawna pisownia Twoim przyjacielem jest!

Recommended Posts

Niestety trudno sie skupiać na każdym pisanym słowie, dlatego każdy sposób na wychwycenie błędów jest dobry. Poprawna pisownia podkreśla profesjonalizm twórcy....

Sprawdzony, wielobranżowy sklep wysyłkowy

Poprawna pisownia to dla mnie podstawa. Jeżeli ktoś robi w swojej wypowiedzi sporo literówek czy błędów ortograficznych, przestaję traktować go poważnie. Nie czepiam się przecinków, więc to już jakieś ustępstwo z mojej strony ;)

sporo literówek czy błędów ortograficznych, przestaję traktować go poważnie

tak, a wiesz czy nie gadasz z obcokrajowcem??

Równiez jestem zwolenikiem poprwanej polszczyzny dzięki za odświeżenie temtu
:D, on chyba nie zajarzę sarkazmu

brakuje jemu jeszcze 9 postów, spoko

Edited by MaxPan
  • Like 1

re287am9.jpg

@Max mnie też początkowo drażnił Twój język, bo polski on nie jest, przyzwyczaiłem się. Pewnie ja w rosyjskim jestem dzis słabszy niż Ty w naszym. Jednak wpisy, które ludzie dodają do moich katów i precli, jeżeli nie są poprawnie napisane, kasuję. A już jak widzę: wrocław czy warszawa to jestem zagotowany.

http://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - http://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź http://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

MaxPan, brakuje mi 9 postów do możliwości jarzenia sarkazmu? Spoko :P. W sieci po polsku gada się zazwyczaj z Polakami, więc opcja z obcokrajowcami jest wyjątkiem. Poza tym to już chyba takie moje zboczenie zawodowe, bo jestem po filologii, więc proszę się nie czepiać ;)

P.S. I ona, nie on :)

Zwracam uwagę na poprawność wypowiedzi. To świadczy o staranności. Mamy dodatkowo możliwość podkreślenia błędnych wyrazów w coraz większej ilości miejsc w internecie, dlatego łatwo teraz zachować formę.

Staryyy

Napisany 13 kwiecień 2009 - 11:09

odkopałeś post w którym napisałem ale odkop.. :D :D

szacunek! :)

BTW ktoś może usunąć post tego usera preclowyswiat co szepcze (nieudolnie) ??

T.

• Like 1

No, przynajmniej jest okazja zobaczyć wpisy gości, którzy tu od dawna nie zaglądają. Xann, nie czujesz się troszkę jak weteran na PiO? O ile to faktycznie Ty :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Skoro niedawno zostało odkopane, to przy okazji polecę książeczkę: "Gdzie postawić przecinek?" Przyłubskich; często widziałem w antykwariatach; a poradnik jest genialny i można walić po nim nawet średniki.

Szablony do PrestaShop: http://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko