Jump to content

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

 

Ostatnimi miesiącami pracowaliśmy nad naszym narzędziem SEO https://sitemeans.com i chciałbym zaprosić do jego testowania 14dni za darmo!

Narzędzie kierujemy do małych i średnich firm, które chcą poznać jak ich strona radzi sobie w Google.

 

sitemeansfb.thumb.jpg.1ab78ab8ef886f701f4ef374169430a0.jpg

 

Sitemeans.com to obecnie 3 moduły

Monitoring pozycji https://sitemeans.com/monitoring-pozycji

Nasze narzędzie sprawdza każdego dnia pozycję Twojej strony na monitorowane frazy w wyszukiwarce Google. Monitorujemy oddzielnie wyszukiwarkę dekstop i oddzielnie wyszukiwarkę mobile, dodatkowo udostępniamy sporo filtrów.


Audyt SEO https://sitemeans.com/audyt-seo

Sprawdzimy stronę internetową pod kątem SEO i dokonamy analizy każdego znalezionego adresu URL na prawie 40 wskaźników! Dzięki naszej aplikacji sprawdzisz, które strony wczytują się najwolniej, mają nieprawidłowe meta tagi, przekierowują na inne podstrony, nie działają czy nie posiadają nagłówków oraz wiele więcej!


Analiza konkurencji https://sitemeans.com/analiza-konkurencji

Można sprawdzić jak radzi sobie konkurencja w wynikach wyszukiwania Google na monitorowane przez nas frazy. Możemy uzyskać informacje o pozycjach i liczbie fraz TOP1, TOP3, TOP10. Oprócz tego moduł umożliwia sprawdzenie występowania reklam AdWords naszej konkurencji jak i pozostałych domen dla monitorowanych przez nas fraz.


Wkrótce wdrożymy kolejne ciekawe rozwiązania.Zapraszamy do testowania, udostępniliśmy wersję Testową na 14 dni, więc każdy bez zobowiązań może wypróbować nasze narzędzie, liczymy też na zwrotne komentarze i jesteśmy przygotowani na konstruktywne słowa krytyki. Zalajkujcie również nasz profil https://www.facebook.com/Sitemeans


TYLKO dla odwiedzających PiO, którzy wykupią u nas jeden z dostępnych płatnych pakietów, przedłużymy subskrypcję danego pakietu o dodatkowe 30dni! Wystarczy po zakupie subskrypcji przesłać do nas wiadomość z adresem mailowym użytym do rejestracji, na pomoc@sitemeans.com lub poprzez wiadomość prywatną na forum!

 

pio2.thumb.jpg.73091ed844fff5737396690c7944a076.jpg

 

 

Kompleksowe usługi SEO Pozycjonusz.pl
 
logo.png

 
 
 
Link to post
Share on other sites

Pytanie wyżej jest całkiem dobre. Na pewno bardzo uważnie śledzicie konkurencję. Czy macie coś dlaczego warto wziąć u Was abo? Na pierwszy rzut oka całość wygląda raczej na wewnętrzne narzędzie w agencji SEO przygotowane pod własnych i pozyskiwanych klientów, tak żeby mieć w jednym miejscu ich pozycje fraz + szybkie przygotowanie raportów pod wyceny dla nowych, niż na coś co jest faktycznie przydatne konkretnie przy pozycjonowaniu.

 • Like 2

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Link to post
Share on other sites

 

SinusMaximus, wszystkie nasze funkcje opisaliśmy na stronie https://sitemeans.com/funkcje ciężko byłoby tu porównywać kilkadziesiąt narzędzi i opisywać co my mamy, czego nie ma konkurencja albo co mamy wspólnego ale może lepszego. Jest możliwość rejestracji konta Testowego, całkowicie darmowego, więc jeżeli ktoś ma ochotę sprawdzić czy nasze narzędzie może jest w czymś lepsze od innego narzędzia, które aktualnie używa, to tylko testowanie przyniesie odpowiedź.

 

Aleksiejs, nasze narzędzie tak jak jest napisane na początku tego tematu, kierujemy do małych i średnich firm, które chcą sprawdzić jak ich strona radzi sobie w Google. Co do obecnych funkcji narzędzia, to w naszej ocenie ono ma dwa z trzech najbardziej przydatnych do pozycjonowania, monitoring pozycji i audyt SEO, brakuje jedynie funkcji/modułu linków przychodzących, więc nie zgodzimy się z Twoją tezą. Oczywiście te funkcje na pewno nie są jeszcze w naszej ocenie do końca rozbudowane, ale wystartowaliśmy 7dni temu, mamy sporo pomysłów i aktualnie piszą się kolejne rozwiązania.

Kompleksowe usługi SEO Pozycjonusz.pl
 
logo.png

 
 
 
Link to post
Share on other sites

Ja muszę zakładać konto i testować, bo wy nie wiecie czy macie coś czego inne portalu tego typu nie oferuję? To świadczy o słabym reasearchu. Zazwyczaj chwali się tym co produkt oferuje a czego brakuje konkurencji. Okej, powstał kolejny serwis do monitorowania fraz, konkurencji itd. Konkurencja może spać spokojnie

Edited by SinusMaximus

Moje katalog stron: Inbot.pl

Link to post
Share on other sites

Cześć,

czyli wypuściliście narzędzie bez analizowania konkurencyjnych softów. Nie potraficie wskazać zatem jego zalet na tle konkurencji, a jak ktoś jest dociekliwy to niech testuje  albo spada. Dodatkowo reklamujecie go na forum gdzie siedzą głównie pozycjonerzy wskazując jednocześnie że nie są oni grupą docelową i  nie zaprzeczacie że służy ono głównie do pozyskiwania własnych leadów. Czy dobrze zrozumiałem :huh:?

 

PS: Macie gdzieś w polityce prywatności zapis jak wykorzystujecie wprowadzone w system dane? 

...

Link to post
Share on other sites

Softów jest co najmniej kilkadziesiąt, jak mamy wypisać różnice między nami, a wszystkimi pozostałymi? Zapewne każda osoba która tu się wpisała, jeżeli używa, to używa czegoś innego, więc powstał darmowy pakiet Testowy aby każdy mógł porównać, czy to co znajduje się w Sitemeans jest lepsze czy gorsze, niż w narzędziu, które aktualnie używa. Na PiO siedzą zarówno pozycjonerzy jak i właściciele stron internetowych, którzy szukają odpowiedzi na kwestie związane z SEO, ponieważ sami "dłubią" przy stronie, więc nie rozumiem pytania. My jako agencja używamy na własny użytek Sitemeansa uzupełniając go Ahrefsem i to w zupełności dla nas wystarcza, ale jeżeli ktoś chce używać naszego narzędzia do 8h analiz i porównań, zwiększania CTR z 3,2 do 3,3% itp. to nie jest to narzędzie dla niego na dzień dzisiejszy, ale mam nadzieję, że z czasem tak się stanie jak narzędzie będziemy rozwijać. Polityka prywatności jest tutaj https://sitemeans.com/polityka-prywatnosci

Kompleksowe usługi SEO Pozycjonusz.pl
 
logo.png

 
 
 
Link to post
Share on other sites
W dniu 27.06.2018 o 13:40, SinusMaximus napisał:

Ja muszę zakładać konto i testować, bo wy nie wiecie czy macie coś czego inne portalu tego typu nie oferuję? To świadczy o słabym reasearchu.

Zaskoczony jestem takim fochowatym i negatywnym podejsciem do usługi. Pewną analogią może być pytanie co ma biedronka lepszego od żabki i foch bo pani za kasy ciężko na to odpowiedzieć.

 

Skoro oferują konta testowe może warto jednak się w ten sposób zapoznać z produktem i samemu ocenic przydatnosc do własnych potrzeb zamiast od razu stawać okoniem by nie pisac hejtowac ? 

 

--

Wysłano również z leżaka 

 • Like 2
 • Thanks 1
 • Confused 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli powstaje n-ty serwis oferujący te same usługi, które są już oferowane przez konkurencję to powstaje pytanie w czym ten serwis jest od nich lepszy, jaką innowację wnosi żeby zrezygnować z tamtych a skorzystać z tego. Pamiętam na studiach jak tworzyło się aplikację w ramach pracy inżynierskiej czy magisterskiej to trzeba było się zorientować czy taka usługa już istnieje, jeśli tak to w czym jest lepsza od dostępnych rozwiązań. Jeśli był to kolejny serwis powielający te same usługi to zgody na taką pracę nie było. Ja nie zapytałem zwykłego pracownika a właściciela strony, a jeśli twórca nie wie i mówi żebym sam się dowiedział zakładając testowe konto to o czymś świadczy. Jeśli masz na tyle czasu żeby testować każde nowe narzędzie to zrób tak i z tym i wróć z informacją w czym jest on lepszy od pozostałych. Wszyscy na tym skorzystamy a właściciel się dowie jaka drzemie w jego narzędziu innowacja (lub nie). Na dalszą korespondencję nie odpowiadam

Edited by SinusMaximus
 • Confused 1

Moje katalog stron: Inbot.pl

Link to post
Share on other sites

SinusMaximus, my dokładnie wiemy co ma nasze narzędzie, co ma kilkanaście innych które analizowaliśmy, ale powtarzam kolejny raz, że opisanie tutaj tego wszystkiego nie ma sensu, co najwyżej powstałaby tabela, w której byłoby porównanie naszego narzędzia z innymi, tylko co to da jeżeli wpiszemy tam, audyt URL 40 czynników u nas, narzędzia pozostałe 32, 27 i 15? Przecież trzeba wejść do środka takiego narzędzia i samemu to sprawdzić. Napisz nam proszę na priv jakiego narzędzia używasz, a postaramy się jak najszybciej wyjaśnić różnice między obydwoma softami. Dziwie się też, że twierdzisz że powstaje n-te narzędzie SEO, mając jednocześnie w stopce katalog stron z 2017 roku na SEOkatalogu na defaultowej templatce.

 • Like 1
 • Confused 1
Kompleksowe usługi SEO Pozycjonusz.pl
 
logo.png

 
 
 
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, SinusMaximus napisał:

Jeśli był to kolejny serwis powielający te same usługi to zgody na taką pracę nie było.

Idąc tym tokiem myślenia  powinna być jedna firma hostingowa, jeden sklep online, jeden model samochodu .... można tak wymieniać w nieskończoność. Nawet jak dana usługa oferuje te same funkcje, to mogą się różnić w innych obszarach  chociażby interfejsem użytkownika, którego wygląd może być oceniany subiektywnie "rzecz gustu".

 

Jeśli wspomniany właściciel wypunktował by listę swoje  VS inne usługi, to najprawdopodobniej pojawiła by się dyskusja "kto ma większego" bo ktoś inny mógł by się z tym nie zgodzić.

 

Dzięki kontu testowemu każdy faktycznie zainteresowany usługa , a korzystający z analogicznych może się empirycznie zapoznać i porównać :chatownik:

 

@Pozycjonusz sorry za offtopic ale już EOT

 

 

 

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

 

Link to post
Share on other sites

Cena za frazę:

sitemeans 0,308 zł

seostation - 0,254 zł
seo-stat.pl - 0,090 zł
webpozycja 0,054 zł 

 

Wychodzi u was zdecydowanie najdrożej (brałem pod uwagę zawsze najwyzszy pakiet), ale zapewne userzy PiO to nie jest wasz target - niemniej powodzenia 

88x31_en.png - semrush z trialem

Link to post
Share on other sites

Żaden z podanych przez Ciebie softów nie ma audytu SEO strony, dodatkowo seo-stat.pl CHYBA nie monitoruje w ogóle fraz na mobile, seo-station tylko 20% dodanych, webpozycja też w granicach 10-25% w zależności od pakietu. U nas 1 fraza to sprawdzenie mobile i dekstop, więc dzieląc to tak bardzo prosto jak zrobiłeś spadamy do 0,1504zł. Więc wraca to co pisaliśmy wyżej, że nie da się tego porównać 1:1 z innymi narzędziami.

Kompleksowe usługi SEO Pozycjonusz.pl
 
logo.png

 
 
 
Link to post
Share on other sites
W dniu 2.07.2018 o 15:33, Pozycjonusz napisał:

audytu SEO strony,

Audyt jest taki sobie - nic rewelacyjnego szczególnie do płatności abonamentowych. Ogólnie audyt jest typu odpal i zapomnij i mało mam nad nim kontrolę.

 • brak możliwości podłączenia Serach Console, Analityka czy innych zewnętrznych narzędzi choćby Yandex.Metrica - jak narzędzie jest skierowane do małych i średnich firm to jest to wada.
 • nie ma zliczanych linków wewnętrznych - czyli ile dana strona ma w sumie linków wewnętrznych z jakimi anchorami. Nie zauważyłem też by były jakoś wyróżnione że na danej stronie jest kilka linków do innej podstrony (w seo liczy się tylko ten pierwszy w kodzie html)
 • nie zauważyłem też kliku innych dość istotnych elementów których zawsze mi brakuje w "ekonomicznych" narzędziach do audytów np sprawdzania indeksacji strony, duplikacji wybranej treści. 
Edited by Grey Ronin
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Podłączenie Google Search Console oraz Analytics jest właśnie robione, więc jest to kwestia czasu. Co do drugiego punktu, zapraszam do przejrzenia audytu jeszcze raz, są dwie oddzielne zakładki do linków wewnętrznych i zewnętrznych. Punkt 3 dopiszemy do listy rzeczy do zrobienia.

Kompleksowe usługi SEO Pozycjonusz.pl
 
logo.png

 
 
 
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By seo-synonimy
   Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!


    
   Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

   Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
   Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
   Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
   Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

    

    
   Zapraszam do współpracy!

    
  • By seo-synonimy
   Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!


    
   Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

   Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
   Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
   Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
   Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

    

    
   Zapraszam do współpracy!

    
  • By Marcin_k1
   Cześć,
   W sumie pytam z czystej ciekawości.
   Od listopada 2019 zaczął rosnąć ruch na moim portalu - Zaradni.pl. 
   Wcześniej był raczej okres spadków.
    
   Załączam wykres z GA - ruch tylko organiczny  - https://ibb.co/ystbrb7
    
   W tym okresie były publikowane artykuły, ale bez jakiś dużych ilości nowych tekstów. Z analizy treści wynika, że wzrósł ruch na starszych tekstach, nie tych nowych.
    
   Może ktoś z Was ma jakąś diagnozę? Skąd ten wzrost? 
    
  • By seo-synonimy
   Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!


    
   Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

   Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
   Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
   Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
   Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

    

    
   Zapraszam do współpracy!
  • By seo-synonimy
   Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!


    
   Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

   Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
   Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
   Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
   Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

    

    
   Zapraszam do współpracy!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy