Skocz do zawartości

SSL w całym sklepie internetowym


Rekomendowane odpowiedzi

Czy na tą chwilę w/g algorytmów goolgla ma znaczenie aby w całym sklepie był włączony SSL.

W tym momencie mam tylko w logowaniu, płatnościach i chyba koszyku.

Mogę bez problemu włączyć w całym sklepie tylko się zastanawiam czy ma to sens i czy da jakiś efekt.

 

Pozdrawiam

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oznaczają stron jako niebezpieczne tylko połączenie.  No i jeszcze w taki sposób, że mało kto na to zwraca uwagę.

Nie można popadać w przesadę. Wiem, że teraz lobby sprzedające ssl straszy ludzi google i im to wciska. Tam gdzie trzeba to trzeba to mieć. Z resztą można poczekać nie wpadając w panikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomek.l napisał:

Nie oznaczają stron jako niebezpieczne tylko połączenie.  No i jeszcze w taki sposób, że mało kto na to zwraca uwagę.

Nie można popadać w przesadę. Wiem, że teraz lobby sprzedające ssl straszy ludzi google i im to wciska. Tam gdzie trzeba to trzeba to mieć. Z resztą można poczekać nie wpadając w panikę.

 

Przecież kolega napisał w temacie że ma już wdrożony SSL, więc nawet jeżeli 1 na 1000 klientów zwraca na to uwagę to lepiej żeby skorzystał z jego usług niż żeby zrezygnował, tym bardziej jeżeli to tylko jedno kliknięcie. 

 

A tak na marginesie, pracuję w agencji reklamowej i powiem szczerze że ludzie coraz częściej zwracają na to uwagę. 

Sprawdź szeroką ofertę lakierów hybrydowych klasy premium: www.NOX-Nails.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności