Skocz do zawartości

Linki do strony widoczność w GWT


tomierc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy linki jakie prowadzą do naszej strony i są widoczne w GTW są czasami tylko widocznymi tymi jakie prowadzą do stron indeksowanych. W sensie jak macie na swojej stronie stronę X - jakiej nie indeksujecie bo ma noindex to mimo że do tej podstrony było by dużo linków nie były by one widoczne w GTW? 

Serwis internetowy ToTemat działa od 2020 roku. Publikujemy artykuły na różne tematy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno, bo jak miałem linki na kategorie jakie nie są indeksowane to nigdy ich nie widziałem w GTW ani jednego linku do tych nieindeksowanych miejsc. Robiłem nawet test taki i nie było widać dlatego moje pytanie. To jest więc pewniak czy przypuszczenie? 

Serwis internetowy ToTemat działa od 2020 roku. Publikujemy artykuły na różne tematy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Noindex blokuje jedynie możliwość wyświetlenia danej podstrony w wynikach wyszukiwania, ale to nie wpływa na to, czy Googlebot może wejść na stronę i podążać za linkami. 

 

"Robiłem nawet test taki i nie było widać dlatego moje pytanie."

Na ilu różnych podstronach? Pamiętaj, że w Search Console wyświetla się tylko część linków i to niekoniecznie tych najmocniejszych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności