Skocz do zawartości

Meta name description - pierwszy wpis ze strony


Czaoszesq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Pytanie z działu optymalizacji.

 

Prowadzę bloga w skład którego wchodzą własciwie same wpisy. HTML strony głównej jest tak zbudowany że ' Meta name = description ' pobiera mi z pierwszego wpisu, który się znajduje na tej stronie.

 

Czy powinienem to zmienić ? Mam zrobiony opis ogólny strony ale zastanawiam sie czy wstawienie go tam da mi jakąś korzyść. Bardzo proszę o doradzenie.

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz desription taki, który według Ciebie będzie poprawiał CTR'y z organika. To wszystko. Samo description nie jest i tak dyrektywą bezwarunkową, więc to, czy robot skorzysta z tego, co wpiszesz w description, czy nie, to już osobna kwestia.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paq  Zgadza się, zresztą to leki spam że opis strony mam z wpisu ...

 

Problem właściwie polega na tym że nie wiem jak to zmienić bo nie moge tego znaleść w HTML :-P 

 

Z jakich narzędzi korzystacie przy modyfikacji HTML-a ?

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności