Skocz do zawartości

Robert Gryn - Milioner na liście Forebsa


Boltron

Rekomendowane odpowiedzi

Aż nie chce mi się wierzyć, że po wpisaniu u Was w wyszukiwarkę Gryn nie znalazło ani jednego posta.

Polecam zaznajomić się z lekturą:
https://www.google.pl/search?ei=v8aBWt2JGYSLU4LEptAP&q=robert+gryn&oq=robert+gryn&gs_l=psy-ab.3..0l10.197363.198979.0.199267.11.10.0.1.1.0.307.1289.0j2j3j1.6.0....0...1c.1.64.psy-ab..4.7.1315...35i39k1j0i131k1j0i67k1.0.Ci2ZhOFUngc

 

Podobno to ten Pan od reklam typu: "SZOK! Schudła w 2 tygodnie, dzięki tajemniczemu specyfikowi [ZOBACZ]"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Boltron napisał:

Aż nie chce mi się wierzyć

Mi też się nie chce wierzyć jak można tak ludzi w ch***ja robić ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boltron nie rozumiem Twojego zdziwienia. Koleś z zamożnej rodziny rozkręcił biznes i tyle. Po wodzie chodzić nie umie.

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ziółka, to można w aptece za parę złotych kupić. Te wszystkie cuda odchudzające, cudowne piguły dla tzw.'domorosłych pakerów, co w miesiąc chcą wyglądać jak kulturysta, a prawda jest taka, że bez ciężkiej charówy nic nie osiągniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności