Skocz do zawartości

Jaka sieć afiliacyjna jest najlepsza, największa?


Boltron

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Pytanie jak w temacie, jaka jest najlepsza, największa? Na którą się zdecydować?

Przede wszystkim mi chodzi o prestiż, albo wielkość danej firmy, jak długo działają, bo do maluczkich nie chcę wchodzić.

 

Wybór z tego co widzę jest olbrzymi. Co sadźcie o S4AD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ;)

 

Pytanie podstawowe brzmi, jakie masz zaplecze jako Wydawca? Jest wiele dużych sieci, ale każda się nieco różni - jedni bardziej idą w CPS i sklepy, inne w produkty finansowe, jeszcze inne dostarczają bardziej "clickbaitowe" tematy. Jedni nastawiają się na wydawców z dużymi stronami by emitowali ich boksy reklamowe, inny szukają bardziej bloggerów, właścicieli baz etc.

 

Napisz coś więcej jak jest u Ciebie, tj. czego oczekujesz od sieci, to uda się zrobić dla Ciebie zestawienie najlepszych dużych sieci pasujących Twoim wymaganiom.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, AdamBoganD napisał:

Chętnie na Priv powiem gdzie lepiej się nie rejestrować.

Hmmm dziwne podejście  .... Skoro Piszesz na publicznym forum gdzie polecasz z refferarami, to pisz śmiało, gdzie nie polecasz.

Bo jak by na to nie patrzeć może, to być stricte subiektywna opinia :hmmm:

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, AdamBoganD napisał:

O opinia jest zawsze subiektywna,

No właśnie, więc przez to, że jest subiektywna nie musi być obiektywna.

Równie dobrze możesz zniesławiać na PM swoim subiektywnymi opiniami...

Nie wiem co Tobą powoduje, ale IMHO jakieś szemrane podejście do zagadnienia tu widzę. 

 

 

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem w S4AD, bo szukałem, patrzę mnóstwo sieci aff, aż w końcu padło biorę tu i tyle, na razie jestem z pół miesiąca, ale nie wiem co o nich sądzicie?

Planuję wejść też w PP ceneo, co sądzicie jeszcze o citreo?
Jakie sieci dobre są na kliki, na wyświetlenia są jeszcze płatne jakieś netsales coś szłyałem? a jakie są dobre na leady?

 

Ewentualnie jakie programy czy tam sieci dobrze zaliczają rejestracji mejlowe na np. gry jakieś niskostawkowe

A jakie kredyty, mi na supporicie czasami pisali, że to coś tam zależy, polecają reklamę firmę A bo dobrze zalicza, a B już nie.

Jestem zupełnie nowy.

Z czego mieć najlepiej jakiś stały ewentualnie mały przychód, dla mnie leady na razie to gruby rynek, ale dopiero atakuje go w 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boltron Zapraszamy do nas. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem. 

 

Michał

 

michal.krawiel@affiliate44.com 

 

 

9 godzin temu, Boltron napisał:

Aktualnie jestem w S4AD, bo szukałem, patrzę mnóstwo sieci aff, aż w końcu padło biorę tu i tyle, na razie jestem z pół miesiąca, ale nie wiem co o nich sądzicie?

Planuję wejść też w PP ceneo, co sądzicie jeszcze o citreo?
Jakie sieci dobre są na kliki, na wyświetlenia są jeszcze płatne jakieś netsales coś szłyałem? a jakie są dobre na leady?

 

Ewentualnie jakie programy czy tam sieci dobrze zaliczają rejestracji mejlowe na np. gry jakieś niskostawkowe

A jakie kredyty, mi na supporicie czasami pisali, że to coś tam zależy, polecają reklamę firmę A bo dobrze zalicza, a B już nie.

Jestem zupełnie nowy.

Z czego mieć najlepiej jakiś stały ewentualnie mały przychód, dla mnie leady na razie to gruby rynek, ale dopiero atakuje go w 2018.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.02.2018 o 00:18, Boltron napisał:

Ewentualnie jakie programy czy tam sieci dobrze zaliczają rejestracji mejlowe na np. gry jakieś niskostawkowe

A jakie kredyty, mi na supporicie czasami pisali, że to coś tam zależy, polecają reklamę firmę A bo dobrze zalicza, a B już nie.

 

Sprawdź https://lead.network - myślę, że znajdziesz coś dla siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o branżę finansową to liczą się obecnie 4 sieci

money2money

systempartnerski bankiera

comperialead

ebrokerpartner

reszta ma bardzo mało produktów w ofercie i kiepskie stawki. Przerobiłem już ich wiele w ciągu kilku lat. 

Ostatnia recenzja konta na moim blogu nest bank opinie klientów i moja.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, makso napisał:

reszta ma bardzo mało produktów w ofercie i kiepskie stawki

https://novacash.eu/#services

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, AdamBoganD napisał:

Dodatkowo liczą się jeszcze [....] a także terminowość rozliczeń i płatności.

Dlatego właśnie wspominałem o System Partnerski NovaCash Sp. z o.o.  bo z tego co ostatnio dwa razy pisali:

 

Dnia 8.08.2018 o 18:55, Finan napisał:

Nowe informacje:

Walidacja jeszcze nie została zakończona, ale już możemy powiedzieć że w kampanii SprintMoney.pl nadal będzie rewelacyjna, ok 90-100% zatwierdzonych wniosków pozyskanych przez naszych wydawców.

 

 

Dnia 9.08.2018 o 14:25, Finan napisał:

Zakończyliśmy dziś walidację kampanii SprintMoney.pl

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami zostało zaakceptowane 100% wniosków.Dziękujemy naszym wydawcom za tak dobry wynik bo to głównie Wasza zasługa ! 

walidacja była na wysokim poziomie  100%  :zdziwko: 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności