Lexy

Ostatni dzień WOŚP - szkolenie online + książka niespodzianka

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Dzisiaj ostatni dzień zbiórki na WOŚP dla spóźnialskich, dlatego i tutaj chcę poinformować o swojej zbiórce, w ramach której do przekazania mam 10 kompletów:

• szkolenie online "Zarabiaj na audytach SEO";
  • książka niespodzianka z branży SEO - chodzi o drukowaną wersję zupełnie nowej publikacji, która w tym tygodniu zostanie rozesłana do pierwszych osób. 

Komplety trafią do osób, które przekażą najwyższe wpłaty na zbiórkę https://www.siepomaga.pl/zbiorka-lexy 

Spośród osób, które dokonały wpłaty do wczoraj (zgodnie z wcześniejszymi założeniami), wszystkie 6 otrzyma komplet szkolenia i książki, natomiast spośród dzisiejszych wpłat wybrane zostaną 4 najwyższe. 

Edytowano przez Lexy
  • Like 1

Fajna akcja - myślę, że jeśli masz takie komplety online i rozsyłanie ich nie stanowi dla Ciebie kosztu, mogłabyś to poszerzyć i częściej oferować np. w kontekście Szlachetnej Paczki, WOŚP, czy w sumie dowolnych bliskich Ci na serwcu akcji non profit. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Matissen
      Witam

Sprzedam domenę HOSTINGSTRONY.PL
      To nie jest literówka.

Aukcja charytatywna.

Domena ważna do: 3.12.2018
      Data zakończenia aukcji: 20.01.2018 16:35:21

Fantastyczna nazwa dla firmy prowadzącej usługi hostingowe lub osób, które myślą o rozpoczęciu takiej działalności. Może służyć także jako zaplecze pozycjonujące dla firm z branży informatycznej. Zastosowań jest wiele, a sama nazwa domeny, to jedna z częściej wpisywanych w wyszukiwarki fraz przez osoby poszukujące hostingu.

Domenę można licytować tutaj: http://aukcje.wosp.org.pl/hostingstrony-pl-domena-dla-wosp-wazna-3-12-2018-i5992351

Kontakt: matissen@gmail.com
      oraz
      PW tu na forum lub formularz Allegro.

Pozdrawiam
    • Przez Kazur
      Czołem!
      Wystawiłem na licytację dla WOŚP domenę webseo.pl z 11 letnią historią od 1 zł. Domena znana forumowiczom (tym ze stażem) z takich projektów jak WebSEO toolbar czy katalog stron WebSEO. Domena zarejestrowana w OVH i przedłużona na kolejny rok (do stycznia 2018 r).
      Link do licytacji:
      http://aukcje.wosp.org.pl/domena-webseo-pl-11-lat-w-sieci-od-1-zl-dla-wosp-i4098599
      Licytujmy i pomagajmy dzieciakom i seniorom :-)
    • Przez okazwłoka
      Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam tutaj do licytacji, wygrywa ten kto da więcej na dzień 17.01.2017 (do końca dnia). W temacie wystarczy podać kwotę, startujemy od złotówki, licytujemy całość. Będzie wymagane potwierdzenie przelewu na WOŚP.
      Do licytacji:
      Pakiet 100 000 punktów w systemie synonim.i4a.pl (wartość 30 zł) Pakiet 1 miesiąc w systemie freshscraper.i4a.pl (wartość 30 zł) Pakiet 2500  w systemie mj.i4a.pl (wartość 30 zł) Pakiet 12 000 w systemie indeksowanie.i4a.pl (wartość 30 zł). Startujemy
    • Przez okazwłoka
      Fajne byłoby w jednym temacie zebrać wszystkie forumowe aukcje, jeśli znajdą się chętni.

Moja propozycja:
      Przedmiot: Pakiet indeksowania w indeksowanie.i4a.pl - pakiet 100 000 z 3 miesięcznym terminem na wykorzystanie punktów.
      Licytacja od 1 zł.
      Jak licytować: wpisać "indeksowanie.i4a.pl:kwota w PLN" np. indeksowanie.i4a.pl:100000
      Wygrywa oczywiście kto da więcej, podam w temacie kto dał najwięcej żeby nie było nieporozumień.
      Koniec w niedzielę, 10 stycznia 2016 roku o godzinie 24.00
      Wymagane potwierdzenie przelewu na konto WOŚP z wylicytowaną kwotą (email podam zwycięzcy).

• Przez KataLogi.co
      Jak w temacie sprzedaję ci adres strony gdzie po rejestracji otrzymasz adres strony dzięki której zarejestrujesz się w promocji i otrzymasz do wykorzystania ponad 300 audytów profilu linków dowolnie wybranej strony internetowej. Oprócz tego wszystkie linki z podziałem na parametry bedziesz mógł ściągnąć na swój komputer i wykorzystać do pozycjonowania swojej strony.

Wyśledź linki swojej konkurencji i pozycjonuj skutecznie i szybko, nie marnuj czasu na ślepe linkowanie!!!
      Szczegóły: 300raportów takich jak jak na foto poniżej gdzie analizowana jest maksymalna próbka linków do 2500tys. .Oprócz tego 30 dodatkowych raportów z extra parametrami dodatkowymi i analizowana próbka do 10tys. linków! Musisz posiadac konto paypal lub kogoś kto je ma .Koszt operacji 0zł . Otrzymujesz 14 dni na wykorzystanie puli audytów bez zobowiązań.
      Powyższa sprzedaż dotyczy 5 najwyższych ofert licząc od 10zł złożonych tu na forum do godziny 12 jutro w południe lub Kup Teraz za 25zł.
      Chcesz kupić to samo taniej może za 10zł???
      Moge to zrobić ale to informacje dostaniesz za 10 dni dopiero , Jeśli pasuje ci taki warunek wpłać na konto WOŚP i wyslij potwierdzenie.
      Oprócz tego każdy może kupić jeden taki audyt za 1zł lub więcej wpłacone na konto wośp i wykonam prawie od ręki .
      Lub wyślij mi zdjęcie z karteczką z własnym nickiem z pio na nim i co najmniej dwóch serduszek Wośp a otrzymasz równiez taki raport dla swojej strony gratis.
      Oprócz tego dla kazdego kto wpłaci minimum 10zł dodam darmowa aplikację BacklinkSeo który pozwoli ci automatycznie dodawac to tysięcy stron bez wysiłku według swojej zdefiniowanej listy.
      Również dla każdego kto wpłaci minimum 5zł darmowy audyt optymalizacyjny strony skolei.
      Wpłaty: dokonuj tu: http://www.wosp.org....ak_nas_wspierac
      Zmieńmy Świat
      Pozdrawiam
      Przykład tylko tego podstawowego raportu:

Te wszystkie liczby przy anchorach to są linki których adresy będziesz mógł sciągnąć na komputer. Raoport można tez zamienić na wyniki w procentach %.
      Nie chcesz się ujawniać Zapraszam na PW
      Nie chcesz się nawet mi ujawnić to pisz tutaj anonimowo media@onet.eu