Skocz do zawartości

Nie widać żadnych efektów prac optymalizacyjnych


antaba

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Moriarty napisał:

Przeczytaj post raz jeszcze to się dowiesz co wrzucić... Jesteś jakimś trollem, nie?

 

Podziwiam cie, ze tak dlugo wytrzymales. Mi to cuchnie trollingiem od pierwszego posta bo ja niemal nic nie rozumiem z tego co on pisze (mimo 22 lat stycznosci z Internetem, z tego 18 zawodowo), brak w tym sensu i logiki. Chyba, ze gosc zwyczajnie nie umie wytlumaczyc o co mu chodzi zeby inni zrozumieli, ale w takim przypadku proponuje udac sie gdzies na platne konsultacje twarza w twarz.

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Blezejs, 18 lat zawodowo i co, ktoś kto śmie zapytać, np. jak optymalizować stronę nie mając dostępu do GSC i ftp  jest trollem? Co Ty, masz katar? Kaszel? Nie będę trollował, tylko Cię grzecznie poproszę - uruchamiając, np. wtyczkę do przeglądarki, od 2 m-cy nie widać efektów pracy.Tak samo jest z poleceniami site i link. Przypucowałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, antaba napisał:

Blezejs, 18 lat zawodowo i co, ktoś kto śmie zapytać, np. jak optymalizować stronę nie mając dostępu do GSC i ftp  jest trollem? Co Ty, masz katar? Kaszel? Nie będę trollował, tylko Cię grzecznie poproszę - uruchamiając, np. wtyczkę do przeglądarki, od 2 m-cy nie widać efektów pracy.Tak samo jest z poleceniami site i link. Przypucowałem?


Proszę Cię nie drąż kanału do nikąd ... Bez adresu to nikt Ci nic sensownego nie powie co dolega, a jeśli Twój "SZEF" nie kazał Ci pokazywać sklepu na zewnątrz to niech zapłaci komuś kto się tym zna - KONIEC KROPKA.

 

Po przeczytaniu Twojego gdzie coś tam bełkotałeś o profilu Presty - nic nie zrozumiałem. Napisz po ludzku.

Co zrobiłeś, czego nie widać, czym sprawdzone.

Podaj przykład linku, którym podlinkowałeś - powiemy Ci coś więcej. Jeżeli sklep to tajemnica fatimska to radźcie sobie sami - wybacz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blazejs napisał:

 

Podziwiam cie, ze tak dlugo wytrzymales. Mi to cuchnie trollingiem od pierwszego posta bo ja niemal nic nie rozumiem z tego co on pisze .....

 

Zgadzam. Ja teżw ogóle nie rozumiem tego gościa. Nie potrafi sklecić poprawnie jednego dania złożonego?! A tekst "szefowa zabroniła" rozj.... mnie na łopatki.

SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antaba przepraszam ale wypowiadasz się chaotycznie, przeczytaj to co napisałeś przed wysłaniem i nie obrażaj innych

1. bez domeny można tylko ogólnikami rzucać.

2. jak nie ma masz podpiętego sklepu pod GSC to nie wiadomo co się tam dzieje i czy nie masz filtra.

3. z Twojej wypowiedzi wiadomo że masz sklep na prestashop i nie masz dostępu do ftp, ani do GSC, GA itp.

4. masz problem z indeksowaniem submit url albo inny płatny submiter ale najłatwiej by było przez GSC, i sitemapę.

5.  A GSC nie możesz  sam sobie zweryfikować przez admina presty modyfikacje szablonu ?

 

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci jimmy za podpowiedź, być może, masz racje, najważniejsze i to jest pocieszające, Ty zrozumiałeś, nie uważam również, że potrzebne Ci było 43- letnie "doświadczenie zawodowe" i mądrość oraz atrakcyjność ala p. Grodzka

1. Sklep jest podpięty pod GA, natomiast nie mam dostępu do GA i GSC

2. Strona jest widoczna w wyszukiwarce na niektóre słowa kluczowe

3. To nie jest mój sklep

4. Sprawdzam ręcznie wpisując link:xxx.pl, allanchor:xxx.pl, allinurl, i inne

5.Nie wiem jak podpiąć GSC przez admina presty

6.Jeśli możesz, udziel odpowiedź i zamknij ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, antaba napisał:

4. Sprawdzam ręcznie wpisując link:xxx.pl, allanchor.pl:xxx.pl, allinurl, i inne

 

Linki sprawdź w ahrefs, majesticseo i w GWT jak dostaniesz dostęp.

 

Wygląda trochę jakbyś nie wiedział jak działają ww komendy, których używasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zrób sobie konto w GSC. Zobacz alternatywne metody weryfikacji domeny. Może będziesz mógł którąś wykorzystać. A jak nie to poproś o dostęp Ftp i GSC jak masz coś robić.
2. W Google tymi komendami tak na prawdę nic nie sprawdzisz. Jedynie to w Google cache zainteresowanie.

Wysłane z telefonu

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam gmail, a co z plikiem weryfikacyjnym, mówiłem, że brak jest dostępu do serwera, poza tym doskonale też wiesz, że te narzędzia, w wersji testowej pokażą jedynie do 10 backlinek - nie jest to dobry pomysł, nawet nie sprawdzam, seospyglass wskazuje jedynie linki prestashop. Jak wróci, to ją poproszę.

2. Coś tam pokazują, niestety, trzeba znać narzędzia, darmowymi, co prawda "męczarnia", trochę można zrobić, jesteś adminem to wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypozycjonować sklep z bielizną to ciężki temat, szczególnie w 2 miesiące od zera, bez porządnej wiedzy, zaplecza, softu.

Za większością sklepów stoją ludzie z doświadczeniem, którzy mają spory budżet i optymalizację w małym palcu.

Optymalizacja o ile jest dobra + parę linków+ SM  raczej topów ci nie zrobią. To żadna złośliwość, ale górka to jeszcze jest przed tobą, większość narzędzi ma duże opóźnienia wiec linków nie widać. 

 

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie spoko, chłopak coś próbuje, robi, uczy się. Z tym, że takie próby są mile widziane na własnych testowych domenach a nie końcowych klienta. Przykładów można mnożyć ale nie zaczyna się bawić w mechanika od naprawy firmowego (może jedynego) auta klienta i to "darmowymi" kluczami. Nie tędy droga.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkaszka napisał:

wypozycjonować sklep z bielizną to ciężki temat

To był tylko przykład.

2 godziny temu, jimmi napisał:

inne metody weryfikacji, kod HTML

Nawet podesłałem mu na priv poradnik do tego, jest jeszcze autoryzowanie przez Google Analytics jako jedna z metod.

2 godziny temu, Nikonem napisał:

Z tym, że takie próby są mile widziane na własnych testowych domenach a nie końcowych klienta.

Ten gość akurat nie jest pseudoseowcem-zgarniaczem-kasy tylko z tego co rozumiem wzięty z UP na zasadzie "masz-rób" więc co ma zrobić, wiadomo jak jest na rynku w mniejszych miastach, a odmawiać też zabardzo nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to bielizna, ubrania, czy buty, czy ruchome przyciski do papieru, jeśli temat jest konkurencyjny ze sporą konkurencją , to człowiek z wielkimi chęciami, ale małym doświadczeniem, zapleczem, funduszami, szału w sklepach online nie zrobi. Może na początku zacząć od  jakiś bardziej  realnych wyzwań.

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności