Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Soft idealnie się wpasowuje w aktualną desperację w polskim seo ;) Lista miejscówek się przyda, żeby wiedzieć gdzie już nie dodawać

Jeśli dalej zachęcasz ludzi do dodawania stron do katalogów :

Dodaj stronę do darmowych katalogów,

To Twoja opinia mnie nie wcale dziwi.

Dalej cytując twoja stopkę "nie wszyscy poszukiwacze to idioci!" więc nie wszyscy w Polskim SEO to desperaci :D Ale dziękuje za opinie i szanuje Twoje zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci odpowiem. Też tak myślałem, ale... po głębszym zastanowieniu się raczej nie ma się o co martwić. Baza to tylko 5k miejscówek (wszystkich dostępnych skryptów, więc na jeden przypadnie 100-200). To jest ogólnie kropla w morzu. Po drugie - to nie jest soft do masówki, każdy blast to nowa rejestracja, aktywacja, mielenie itd, więc masówki nikt tym nie zrobi a jeżeli jest opcja usuwania linków lub edycji tych wpisów to mam nadzieję, że przynajmniej 50% bałwanów pomyśli zanim doda coś do DT.

A teraz nie przeszkadzać, bo odpalam (już teoretycznie działającą) wersję i patrzę co tam ;)

  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam odpowiem.

Nie róbcie sobie wielkich nadziei po tym sofcie. Są inne, które dodają do tych miejscówek a nawet do innych. Jednakże w/w softy nie są dostępne dla wszystkich.

Także Wasze oczekiwania mogą okazać się mało atrakcyjne. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Są inne, które dodają do tych miejscówek a nawet do innych. Jednakże w/w softy nie są dostępne dla wszystkich.

a Max ostrzegał że tak będzie :)


bo jeśli soft daje pozytywne rezultaty nie każdy chce aby ten soft mieli konkurenci.

Max - pytanie o demo . Czy wersja demo będzie cały czas dostępna czy tylko przez jakiś okres. Mam XP i Serwer 2003 i mało czasu/dużo przenoszenia żeby zainstalować 7 więc nie wiem kiedy się ogarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzlafRock - ale większość ludzi nie dodaje tam, gdzie dodaje ten soft.

To jest w sumie dobry plan - wystawiaja na strzał 5k miejsc, pewnie dość znanych i w miarę dostępnych. Lickę kupi 100 osób, z tego 90% będzie do końca świata dodawało tylko na dedykowanej bazie. 10% zacznie harvestować i znajdzie sobie nowe miejscówki.

Przez jakiś czas wszystkie 3 strony (twórca, userzy bezharvestu, userzy harvestujacy) wygrywają. a no i jeszcze hindusi :)

  • Like 2

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pociesze was :) Dalej lipa.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam bo tylko wróciłem,

Niestety nie pociesze was :) Dalej lipa.

wersje co dostał blake ( już żałuje, że wysyłałem jemu nie finalne wersje :D) ma jakieś problemy z dodatkiem K2. RU wersja tego niema

Ale już kodeszy paczą o co chodzi :D chodzi o K2 u nich już 3-cia w nocy jednego kodera złapałem, nie śpi.

Szlaf pisz, wszytko co uważasz za słuszne, nikt Ciebie nie zbanuje, co więcej te sprawy co miałeś to miałeś z innymi moderatorami a nie ze mną, ja nigdy Ciebie nie banowałem i nie dawałem ostrzeżenia :D

z tego 90% będzie do końca świata dodawało tylko na dedykowanej bazie

właśnie chodzi o to, żeby ludzie dawali swoje bazy, dodawali swoje texcapctha, po to wystawiane footprinty.

Myślę że więcej jak 10 % osób rozumie, ze baza dołączona to tylko próbka dla skuteczności. Ale masz rację, znajdą się tacy którzy będą"jechać" ta bazę cały czas.

Jednakże w/w softy nie są dostępne dla wszystkich

Zdaję sobie sprawę, że są ludzie co nie są zadowoleni że nagle każdy co ma 247 USD będzie mógł dodawać tam gdzie jeszcze niedawno dodawali tylko "wybrani".

Spokojnie. Wiem jedno soft będzie działać i autorzy nie po to potracili xx xxx USD na przygotowanie obecnej wersji aby zrezygnować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


( już żałuje, że wysyłałem jemu nie finalne wersje :D)

Taaa... darmowe betatesty i jeszcze żałuje ;)

  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo już przetłumaczone, będzie rozsyłane wszystkim kto napisał na email support@xneolinks.pl prośbę o udostępnienie demo w godzinach 16-17 dzisiaj.

Demo będzie aktywne przez 48 od momentu aktywacji a nie wysłania, więc nie musicie na sile testować po otrzymaniu.

Ale trzeba aktywować demo w ciągu 7 dni inaczej klucze będą już nieaktywne.

Ja będę dostępny też ok 16-17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności