Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

@xirus

nie wyraziłem się jasno - spam z GSA i SWL nie wchodzi w grę bo w długiej perspektywie zabija linki. Może podzielisz się swoimi metodami na forum skoro to nie jest dla ciebie problem bo ja dodaje dziennie ok 10k artykułów na stronach i ja mam problem

Edytowane przez tomus933
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo są wysyłane obecnie z tego co wiem. Ilość zgłoszeń była niespodzianie liczna, wiec generują klucze i kodują demo na bieżąco z tych info co dostałem na ICQ.

MaT wiem o kim ty mówisz tak, jemy wysłali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo zamówiło o wiele więcej osób ja się spodziewało. DEMO dostaniesz na pewno tak jak i inni.

DEMO nie każdy SEOsoft udostępnia z wiadomych przyczyn idą na przeciwko użytkownikom, ale muszą soft należycie zabezpieczyć.

Demo jest darmowe więc nic nie tracisz. Cierpliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy testują ? :)

Demo mam więc o demo napiszę.

Działa, dodaje wszystko ok. Parę pytań

1) czy po planowanym wyłączeniu programu jak klikamy przywróc uprzedni projekt - to ładuje wam się ostatnia baza czy defaultowa? bo nie wiem czy ja coś namieszałem czy tak soft ma

2)czy można synonimizować nazwę artykułu i bloga - w podglądzie mi nie synonimizuje

3) jak ktoś korzystał z dema i podpiął hindusów - ile Wam zjadło $

Generalnie soft bardzo w porządku :)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w pierwszym poście soft i w wersji premium nie jest demonem prędkości bo to soft co dział przez przeglądarkę. Dziala szybsze jak zenno ale i tak do klasycznych dodawarek w PHP czy XR jemu daleko, natomiast obsługa jawa script i flash to kompensuję.

A osobiście na tego typu softach używam baz ok 3-4k, nie więcej.

Wersja standard to raczej nie do profesjonalnego użytku a dla tych użytkowników co mają 1-2 strony i mogą sobie włączać ten soft na komputerze i on sobie linkuje cały dzień w tle.

Płatności będą udostępniane od poniedziałku,

W poniedziałek będzie uruchomione ICQ dla użytkowników wersji premium ( czas rekcji na zgłoszenia ok 12h).

slaymer na pytanie odpowiedziałem na GG.

Wersja demo jest wersją tylko i wyłącznie podglądową, jak tworzyć projekt, jak wgrywać bazę, jak generować raport.

Wiecej informacji napisze jutro bo dzisiaj dzień dla rodziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności