Skocz do zawartości

Copywriter prosi o pomoc dla żony i daje artykuły w zamian.


oldi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Poszła symboliczna dyszka.

Życzę zdrówka

konkursy - prawdopodobnie najlepszy serwis z konkursami, codziennie nowości

samotny rodzic - masz dzieci, ale jesteś sam(a)? Zajrzyj i podziel się swoim doświadczeniem, obawami, rozczarowaniami, czy doświadczeniem zdobytym przy opiece nad dzieckiem bądź dziećmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Dziękuję za wszystkie wpłaty. Muszę powiedzieć wprost – odzew przerósł moje oczekiwania. Przez weekend wpłynęło prawie 1000 zł. Każdy kto chce, oczywiście otrzyma ode mnie teksty, proszę tylko o szczegóły (temat, rodzaj, itd.) 

 

Z uwagi na ilość zgłoszeń, na pewno nie zrealizuje ich w ciągu kilku dni. Realizacja wszystkich zajmie mi około 2 tygodni.

 

Jesteście fantastyczni ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Xneolinks oraz ja prywatnie wystawiamy do licytacji na rzecz leczenia Asi:

1.Xneolinks premium ( pełna licencja 2 klucze, dokladnie taki sam pakiet jak dostaje każdy co kupuje wersje premium) o wartości sprzedażowej 1538 zł 29 gr.

2.XneoTrustLinks wszystkie szablony dostępne na dzień wpłaty kulującego przypisane do jednego klucza Xneolinks premium ( tak samo jak kazdy kujący wszystkie szablony), obecnie 1010 zł 74 gr.

3.Prywatne szkolenie zemną online, w zakresie linkowania Xneolinksem oraz Xneotrustlinks bezcenne :D

 

 Osobny temat do licytacji i tam należy licytować, link: https://clck.ru/BaSgS

 

 

zaczynamy ok 500 zł, licytacja co 50 zł to znaczy kolejny licytujący daje 550 zł i tak dalej.

Licytacja będzie trwać 7 dni. Po 7 dniach osoba co wygrała licytację przelewa całość zadeklarowanej kwoty na konto Asi, oldi to sprawdza ( potwierdzenia przelewu nie wchodzą w grę, kasa ma wpłynąć na konto) po tym osoba co wygrała licytacje dostaje to co wyżej i ustala zemną termin szkolenia może sam uczestniczy może pracownika dać mi obojętnie. Całość kwoty wpłacana jest na konto Asi od razu, nie ma ratalnych wpłat. Jeśli osoba co wygrała licytację nie wpłaci po 3 dniach od zakończenia licytacji całość kwoty wypadaj, a aukcję wyrywa osoba co dala kwotę o 50 zł mniej. W nagrodę za taką "licytacje" osoba co nie wpłaciła zadeklarowanej kwoty dostanie od administracji forum również "prezent".

 

 

Nie akceptujesz zasad, nie masz kwoty która deklarujesz nie licytuj. 

Całość licytowanego pakietu bez mojego szkolenia kosztuje 2549 zł 03 gr na dzień dzisiejszy ( może odrobinę wahać się od kursu USD)

Tekstów nie potrzebujemy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2017 o 09:00, mks22 napisał:

I jak tam samopoczucie Asi obecnie? :)

Dzwoniłem właśnie do Pani Asi, wszystko jest chyba OK. Rozmawiałem nawet z jej mężem i prosiłem, aby wszedł na forum PiO i odpowiedział na moje zapytanie dot. wpłaty z licytacji. Niestety mąż stwierdził, że "on nie uczestniczy w forum".

 

Myślę, że powinniśmy poczekać na wyjaśnienie kolegi.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności