Leogram

affiliate program
Affiliate Program: Leogram - service for automatic promotion in Instagram.

10 postów w tym temacie

Hello! B)

We are pleased to present to you the affiliate program of Leogram - service for automatic promotion in Instagram. We are ready to pay 40% of each first payment of the customer you refer and 20% of each next payment!

prices.png 
What does Leogram do?
Leogram attracts real followers who remain forever and continue to be active with respect to the promoted account (they make likes, commentaries, etc.). The target audience of Leogram is literally anyone: from ordinary people to business. Therefore, you can post your ad anywhere, the subject of your blog or website can be any.

What do you need to start earning?
In order to become an affiliate, sign up in the affiliate system (https://partners.leogram.com), get your referral link (download the appropriate banner, if necessary), and place the ad on your site, blog, social network, etc.

Summarizing:

• We pay 40% of each first payment of the customer you refer and 20% of each next payment;
  • The minimum withdrawal amount is $10;
  • Withdraw funds to your PayPal every week;
  • Any audience is suitable;

Current statistics is available here: https://partners.leogram.com/#statistics

If you have any questions, write to support@leogram.com

Best regards,
Leogram team.
logo_medium_default.png

przeniosłem może się komuś przyda taki program albo serwis

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Niech nikt nie myśli że piszę jako konkurencja, ale widzę tam jedno:

Brak jakichkolwiek informacji kto stoi za programem.

Nie wiem czy ktokolwiek zdecyduje się coś promować za ich pośrednictwem nie wiedząc z kim ma do czynienia.

Przy rejestracji także brak jakiegokolwiek regulaminu,po prostu od razu masz linki do promowania, coś to trochę nie tego.

logo_novacash3.png

Chcesz stworzyć własny program partnerski? - porozmawiajmy o tym.

Szybka pożyczka online                                                     

@Finan a Ty masz jakiś podobny program ?

już się u nich zalogowałeś ?

BTW z tego co widzę to są z Leningradu ;)

dymna.jpg

Napisano (edytowany)

Nie nie mam żadnego podobnego (ale nad czymś podobnym pracujemy).I absolutnie ich nie dyskredytuję, po prostu piszę co widzę, a chyba każdy chciałby wiedzieć z kim współpracuje.

Zalogowanie u nich trwa dosłownie sekundy wraz z rejestracją, po prostu rejestrujesz się podając mail i hasło i już masz wszystko.

Nie ma żadnych potwierdzeń itp rzeczy, wystarczy że w formularzu rejestracyjnym podasz maila i hasło.

EDIT: Ja znalazłem że są z Saint-Petersburg ale żadnych danych kontaktowych oprócz maila, ani żadnych danych co za firma.Być może zaczynają, a wiele na to wskazuje i popełniają błędy.

Zawsze ktoś od nich może się tu wypowiedzieć na ten temat.

Edytowano przez Finan

logo_novacash3.png

Chcesz stworzyć własny program partnerski? - porozmawiajmy o tym.

Szybka pożyczka online                                                     

We regularly check this topic for users' questions, our policy is as open as possible, so any discussions are possible not only by mail, but also here.

@Finan prawdopodobnie będziesz musiał zadać pytanie po angielsku... questions in english Или по-русски

@Leogram t there is no company information, just that You are from St. Petersburg and here are no site rules nor privacy policies

dymna.jpg

14 часа назад, Finan сказал:

@jimmi Tak chyba masz rację.Tylko że są na polskim forum i raczej tu j polski obowiązuje.

В 02.07.2017 в 14:42, Finan сказал:

Nie nie mam żadnego podobnego (ale nad czymś podobnym pracujemy).I absolutnie ich nie dyskredytuję, po prostu piszę co widzę, a chyba każdy chciałby wiedzieć z kim współpracuje.

Zalogowanie u nich trwa dosłownie sekundy wraz z rejestracją, po prostu rejestrujesz się podając mail i hasło i już masz wszystko.

Nie ma żadnych potwierdzeń itp rzeczy, wystarczy że w formularzu rejestracyjnym podasz maila i hasło.

EDIT: Ja znalazłem że są z Saint-Petersburg ale żadnych danych kontaktowych oprócz maila, ani żadnych danych co za firma.Być może zaczynają, a wiele na to wskazuje i popełniają błędy.

Zawsze ktoś od nich może się tu wypowiedzieć na ten temat.

No need to write in Russian or English, but we will respond in English to avoid an incomprehensible translation into your native language :rolleyes:

As for the location of the founders of the project - yes, we are from St. Petersburg, but we work in developed countries, mainly with an emphasis on English, because of its greatest distribution in the world. In the future, of course, we will translate the site into other languages, so that users can more conveniently use our service.

The public offer contract and the privacy policy are at the bottom of the site and are available before registration.
5965f7562aaec_.PNG.44c152aafa9d5f7c95cc28ac721e587d.PNG

Confidentiality Policy: https://leogram.com/en/privacy
Public Offer Contract: https://leogram.com/en/terms

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez AAAaffil
      Szukam eksternisty, który pomoże mi z funkcjonowaniem i rozwojem projektu finansowego affiliate na polskim rynku. Potrzebuję kogoś, kto mówi perfekcyjnie po polsku (najlepiej rodzimy użytkownik języka), lubi marketing online i affiliate oraz chce dalej się rozwijać. Niezbędne jest zezwolenie na prowadzenie działalności oraz ogólna orientacja w tej dziedzinie – nie szukam osoby początkującej. Z czym potrzebuję pomóc:

* copywriting – pisanie artykułów na temat finansów,
      * nawiązanie współpracy z wybranymi partnerami,
      * zakup reklamy, artykułów i linków od partnerów,
      * zarządzanie PPC i portalami społecznościowymi, (ale nie jest wymagane),
      * negocjowanie zakupów serwisów tematycznych i czasopism,
      * pomoc w znalezieniu innych ludzi.
      * Według szacunków liczba godzin pracy w miesiącu wynosi 50-60 godzin.

Co otrzymasz?

pieniądze :-) – możemy domówić się na płatności za godzinę lub płatności za wypełnienie zadania, zapłacę do następnego dnia
      praktyczne doświadczenie, prowadzę kilka udanych affiliate projektów w różnych dziedzinach, pokażę ci, jak to robić i dam część mojego know-how.

Ważne - komunikacja wyłącznie w języku angielskim.

--> vit.dlouhy@gmail.com
    • Przez fotoprimo
      Witajcie , mam pytanie co zrobić aby dodając wpis na Instagramie dodać lokalizację - moją firmę, której nie ma w wynikach podpowiedzi instagrama/na liście, czy jest jakaś opcja aby dodać firmę? 

Dziękuję
    • Przez Majewska922
      Chciałabym się dowiedzieć gdzie mogę kupić followersy na instagrama? Wszystkie darmowe sposoby, strony są takie że i tak ja muszę wszystko robić... Interesuje mnie jakaś firma/strona u której kupuje followersy i oni wszystko robią za mnie. Słyszałam że są takie firmy które pielęgnują czyjegoś instagrama, dodają lajki, nabijają followersy itp. Czy polecicie kogoś konkretnego?
    • Przez jimmi
      Ruszyła platforma  łącząca reklamodawców i Instagramowców.

Jest okazja na zarobek na swoich kontach

więcej możecie dowiedzieć się na stronie 
      https://indahash.com/ P.S.
      nie mam nawet konta na instagramie, więc nie wiem jak to działa.